Telefon

Karaca Air Pro Cook XL inceleme!

Mutfakta pratik yemek yapmanın en teknolojik tahlillerinden olan airfreyer’lar konutları doldurmaya başladı. Bugün, Karaca Air Pro Cook XL inceleme görüntüsü ile karşınızdayız.

Karaca Air Pro Cook XL inceleme

Karaca Air Pro Cook XL satın almak için buraya tıklayın

Hem lezzetli hem sağlıklı beslenmek isteyenlere, Air Pro Cook XL Airfyrer yardımına koşuyor. Sağlıklı kızartmalar, konut yoğurdu, sebze-meyve kurutma, fırın ve ızgara lezzetlerinin yanı sıra sulu yemek de yapabilen Karaca Air Pro Cook, tüm lezzetleri Less Fat Technology ile yalnızca bir kaşık yağ kullanarak hazırlamanızı sağlıyor.

Her etapta sizi konuşarak bilgilendiren Air Pro Cook, 4 litre geniş hacmiyle tabak tabak lezzetleri sizinle buluşturuyor. Circulation Air Tech’in üstten aşağıya hareket eden sıcak hava akımı teknolojisi ile yemeğinizin her noktasını eşit kıvamda pişiriyor. Yemeklerinizi yine ısıtmak istediğinizde ise ısıtma özelliğini kullanabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde yıkanmasını sağlayan Easy Wash Tech ile gücünüzü paklığa değil, yepisyeni tarifler keşfetmeye ayırabilirsiniz. Karaca Air Pro Cook XL, fırına nazaran %33 daha az güç harcıyor. Böylece hem yağdan hem bütçeden tasarruf ediyorsunuz.

Karaca Air Pro Cook XL teknik özellikleri

  • Motor gücü: 1550W
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
  • Hacim: 4 litre
  • Malzeme: Elektrikli
  • Ağırlık: 6 kg
  • Ürün ölçüsü: 37 x 28 x 34 cm

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking