Teknoloji

Kia logosunu değiştirdi! İşte baş karıştıran yeni logo…

Kia, yeni logosunu 2021’de rekor kıran bir alevli gösteriyle birinci defa sergilemişti ve artık tüm modellerinde bu logoyu görebiliyoruz. Fakat görünen o ki, kimi tüketicilerin yeni tasarım konusunda başı ziyadesiyle karışmış durumda.

Kia’nın yeni logosu, markayı bilmeyenler için, yan yana yazılmış K ve N harflerinden oluşuyormuş üzere algılanabiliyor.

Google Arama Trendleri dataları, bu olgunun sadece Amerika Birleşik Devletleri ile sonlu olmadığını gösteriyor; Avustralya, Kanada ve Birleşik Krallık’taki beşerler “KN SUV, “KN araba markası fiyatı” ve “KN araba markası elektrikli” üzere aramalar yapmaya devam ediyor.

“KN Car” aramaları 30.000 ‘i buluyor, fakat Tire Meets Road mecmuasının bir araştırmasına nazaran “Kia” aslında ayda 1,83 milyon aramada kullanıldığından ötürü bu 30.000 sayısı devede kulak. Arama sonuçlarına ve trende bakıldığında, insanların Kia araçlarla daha fazla ilgilendiği ve onlarla ilgili bilgi almak için internette araştırma yaptığı da görülebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al