Teknoloji

Kia Sportage fiyatını duyanlar bayiye koşuyor! Bu liste 9 günlüğüne geçerli!

Eğer SUV pazarını biraz takip ediyorsanız, Kia Sportage ismini da duymuşsunuzdur. Hatta ilginiz biraz daha fazla ise aracın sınıfının en kıymetli aktörlerinden biri olduğunu da biliyor olmalısınız. Kelam gelimi Kia Sportage, dalda hayli kıymetli rakipleri bulunmasına rağmen yeterli satış sayıları yakalamış bir model.

Türkiye’de önemli bir piyasası da oluşan bu modelin son kasası oldukça beğenilmişti. Şayet siz de bir SUV meraklısıysanız, tercih yapmadan evvel Kia Sportage fiyat listesine kesinlikle göz atmalısınız.

Kia Sportage fiyat listesi: Resmen tank!

Araba uzun yolculuklar için adeta biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Geniş bagaj hacmini ferah iç yeri ile taçlandıran Sportage, böylelikle kullanıcılarına rahat ve konforlu seyahatler tattırıyor.

Modelin kokpit tasarımı da dış tasarımı üzere epeyce şık. Premium hissiyatı veren Sportage, fiyat manasında ise bir o kadar mütevazi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/