Teknoloji

Kingpin, EVGA Sonrasında Donanım Ortaklarına Açık Görünüyor

EVGA, geçtiğimiz haftalarda NVIDIA ile bağları kopardığını ve ekran kartı işini bırakacağını duyurmuştu. Bu dal için büyük bir sürpriz oldu. Toplumsal medyada ve forumlarda EVGA’nın kararı çok fazla tartışıldı. Overclock meraklılarına yönelik Kingpin alt markasının geleceği de merak konusuydu. Vince “Kingpin” Lucido ise yeni bir açıklama yaparken üstü kapalı olarak tekliflere açık olduğunu belirtti.

Lucido, hayranlarına yönelik bir Facebook gönderisinde EVGA Kingpin kullanıcılarına ve kesimdeki arkadaşlarına teşekkür etti. Ayrıyeten Kingpin eserlerinin geleceğiyle ilgili şeyler de söyledi:

Kingpin donanımlarının devamlılığı gerekiyorsa, eminim bu olacaktır.

Bu açıklamalar Lucido’nun yeni donanım iştirakleriyle ilgilendiğini gösteriyor. Kingpin ismi bilhassa GPU tarafında süreklilik gösterirse, işbirliği için birtakım açık rakipler var: ASUS, Gigabyte ve MSI. Bu şirketler sürat aşırtma yarışlarına ağır iştirak sağlıyor ve sürat aşırtma senaryolarına nazaran hazırlanmış donanımlar üretiyorlar. Ekran kartları, anakartlar ve tahminen de daha fazlası için bu markalardan rastgele birinin Kingpin ile paydaşlık kurması şaşırtan olmaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!