Teknoloji

KRAFTON, PUBG Continental Series 7 Avrupa Büyük Finallerini Düzenliyor

KRAFTON, Inc.’in tarafından düzenlenen çevrimiçi bir PUBG: BATTLEGROUNDS turnuvası olan PUBG Continental Series 7 (PCS7) Avrupa için Büyük Finaller 30 Eylül – 2 Ekim ve 7 – 9 Ekim tarihleri ortasında altı gün boyunca sürecek ve kadrolar 250.000 ABD doları fiyatındaki ödül havuzundan hisse almak için 30 maç boyunca uğraş edecekler. Turnuva, takımların Kasım ayının başında Dubai’de düzenlenecek olan PGC 2022’de yer almalarına yardımcı olacak PUBG Küresel Championship (PGC) Puanları kazanmaları için son talihi sunuyor. PCS7 Avrupa şampiyonu, biriken toplam puanlara bakılmaksızın direkt olarak PGC 2022’de yer alma hakkına sahip olacaktır.

32 grup playoff’larda yer aldı ve bunlardan 16’sı Büyük Finallere katılmaya hak kazandı. Küme Basamağında OVERPEEKERS ve Northern Lights kendi kümelerinde üstünlük sağlarken, NAVI, Austrian Force, ACEND, ENCE ve Question Mark – hepsi çok güçlü performanslar sergilediler. Woo, çok çekişmeli bir maç ortaya koydu ve Bystanders’tan yalnızca iki puanlık bir avantajla Büyük Finallere yükseldi.

Eleme Etabının birinci gününde, win or die kadrosu şaşırtan bir 49 eleme ve üç tavuk yemeği ile üstünlük sağladı. FaZe Clan genel sıralamada ikinci olurken, HOWL, FUT Esports, Fella’s ve Polish Power da Büyük Finallere katılmaya hak kazandı. Geriye kalan iki slotun bahtı, Son Talih etabında belirlendi. Gün sürprizler ve kederlerle dolu geçerken, ortalık sakinleştiğinde Team Exalt ve Stardust kazananlar oldu.

PC ve konsol oyuncularının PUBG: BATTLEGROUNDS’ta 7 Ekim tarihine kadar PCS7 eşyaları satın alabilecekleri Pick’em Challenge PCS7 ile bir arada geri döndü. PCS7 eşyaları PUBG net satışlarının %30’u ödül havuzuna eklenecek ve en son sonuçlara nazaran ekiplere dağıtılacak. Ayrıyeten PC oyuncuları, Pick the Winner ve Team Faceoff çabalarında kazananları varsayım etmek için kullanabilecekleri oylama kuponları alacaklar. Kazanan grupları hakikat bilenler, özel PCS7 eşyalarıyla değiştirilebilecek Esports puanları alacaklar. Oylama kuponları ve Espor puanları, turnuva sırasında resmi kanallarımızı yalnızca izleyerek ve etkileşim kurarak da kazanılabilir. PCS7 Avrupa için Pick’em Challenge oylama devri 26 Eylül – 7 Ekim tarihleri ortasında sürecek. Pick’em Challenge hakkında daha ayrıntılı bilgiyi PUBG Esports blog yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Oyun severler resmi PUBG: BATTLEGROUNDS Twitch ve PUBG: Esports YouTube kanallarından her maçı canlı olarak izleyebilecekler. Aksiyonu tüm ayrıntılarıyla anlatacak olan PUBG: BATTLEGROUNDS Yetenekleri: Marten “Avnqr” Gøth, James “Kaelaris” Carrol, Richard “Saga” Sharples, Mike “hypoc” Robins ve Tobias “TheNameIsToby” Wiinblad.

Karşılaşmalar ayrıyeten resmi PUBG: BATTLEGROUNDS TR YouTube ile Twitch kanallarında yetenekli yorumcular ile bir arada Türkçe olarak da yayınlanacak: Mustafa “Fanius” Gültekin, Timur “Timurleng” Günay, Arda “Tropik” Bayram, Utku “Utimik” Taşyürek, Buğrahan “Wreckage” Şevke.

Ayrıca oyun severlerin yetenekli yorumcular ile keyifli vakit geçirebilmesi için resmi PUBG: BATTLEGROUNDS DE Twitch kanalında bir Almanca yayın da gerçekleşecek: Patrick “InviSan” Schadewitz, Kathryn “Lady_de_Rose” Eykelen, Daniel “Rubal8er” Rubalcado, Adnan ”Souljah87” Rashid, Klaus “Trauni” Parzinger.

Her gün 19:00’da (CEST) başlayacak maçlar 30 Eylül – 2 Ekim ve 7 – 9 Ekim tarihleri ortasında gerçekleşecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!