Teknoloji

Kripto analisti: Ethereum tarihin en büyük boğa piyasasına hazırlanıyor!

Kripto para ünitesi dalı gücünü tekrar kazanmak için uğraş etmeye devam ederken, bir analist, piyasa pahasına nazaran ikinci en büyük varlığı olan Ethereum ( ETH ) için inanılmaz bir yükseliş geleceği varsayım ediyor.

Kripto analisti: Ethereum tarihin en büyük boğa piyasasına hazırlanıyor!

Özellikle, 2016-2017 ortasındaki tarihi kalıplar rastgele bir gösterge ise, takma isimli kripto analisti Mustache tarafından 11 Ekim’de yayınlanan bir tweet’e nazaran, Ethereum kripto sanayisi tarihindeki en büyük boğa piyasalarından birine girebilir.

Tarihsel Ethereum fiyat hareketleri. Kaynak: Bıyık

ETH fiyat hareketini bu devirden 2021 ile 2022 ortasındaki periyoda kıyaslayan analist, teknik tahlilinde “’16-’17 modelinin neredeyse birebir formda tekrar ettiğini” belirtti ve bu ona nazaran şu manaya geliyor:

“Ethereum yakında kripto para üniteleri tarihindeki en büyük boğa piyasalarından birini başlatacak.”

Diğer yükseliş göstergeleri

Ethereum için gelecekteki mümkün bir fiyat artışının bir öteki göstergesi, yalnızca iki günde yaklaşık 4.000 ETH düşen sirkülasyondaki azalan arzıdır. Çoklukla, sirkülasyondaki arzdaki daha az jeton, pahasını genel halk için artırır.

Bunun da ötesinde, yedi günlük hareketli ortalamaya (MA) nazaran yeni Ethereum adreslerinin sayısı, 10 ayın en yüksek düzeyi olan 5.044.161’e ulaştı. Dahası, Ethereum’un en büyük kripto borsası Binance’e olan açık ilgisi, yeni sermaye piyasaya girmeye başladıkça %10 artarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1,3 milyon ETH’ye ulaştı.

Aynı vakitte Ethereum , Finbold’un bildirdiği üzere Birleştirme sonrası toplumsal aktivitesinin azalmasına karşın, 8 Ekim’de ağına 135.780 yeni ETH adresi ekledi ve bu 7 Aralık 2021’den bu yana kaydedilen en yüksek sayı.

Ethereum fiyat analizi

Durum böyleyken, Ethereum şu anda 1.300 dolardan süreç görüyor, bu da gün içinde %1.32’lik bir artışı temsil ediyor, fakat evvelki yedi gün boyunca hala %3.42’lik bir düşüş gösteriyor.

Ethereum 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, 12 Ekim’de alınan CoinMarketCap bilgilerine nazaran, basın vaktinde piyasa pahası 159,87 milyar dolar olarak gerçekleşti .

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!