YouTube

Epic Games’ten şölen! İşte haftanın fiyatsız oyunları

Epic Games Store’un aylardır sürdürdüğü haftalık fiyatsız oyun kampanyası devam ediyor. Son devirde beklentileri düşüren ve bağımsız imaller dağıtan Epic Games, 20-27 Ekim tarihlerinde oyuncuları tatmin edecek. Fallout 3 – Game of the Year Edition ve Evoland Legendary Edition önümüzdeki haftanın iki fiyatsız oyunu oldu.

Fallout 3, Epic Games Store’da fiyatsız oluyor

Epic Games Store, 20 Ekim tarihi prestijiyle fiyatsız olacak iki oyununu açıkladı. 2008 yılında duyurulan ve Fallout serisinin değerli üretimlerinden biri olarak kabul edilen Fallout 3, Game of the Year Edition (GotY) sürümüyle birlikte fiyatsız olarak erişime açıldı.

Bu haftanın bir başka fiyatsız oyunu ise GameBoy oyunlarına emsal pikselleriyle merak uyandıran Evoland Legendary Edition oldu. Epic Games Store’da sunulan sürüm, hem orjinal oyunu hem de devamını içeriyor. Geliştiricinin açıklamasına nazaran, Legendary Edition ile oyun daha eksiksiz bir RPG’ye dönüştü.

İlk olarak 2008 yılında çıkış yapan Fallout 3, Steam‘de 44,75 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Evoland Legendary Edition’in Steam fiyatı ise 31 TL olarak belirlenmiş. 20-27 Ekim tarihlerinde Epic Games Store’dan fiyatsız olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games bu hafta hangi fiyatsız oyunları veriyor?

Ayrıca 13-20 Ekim tarihleri ortasında sunulacak oyunlar halihazırda erişime açılmış durumda. Epic Games, bu hafta için Darkwood isimli endişe oyununu ve ToeJam & Earl: Back in the Groove! ismindeki macera imalini fiyatsız hale getirdi.

Bu haftanın fiyatsız oyunları ise nispeten daha uygun fiyatlı. Steam’de çok olumlu derecelendirme alan Darkwood fiyatı 24 TL iken, ToeJam & Earl: Back in the Groove! ise 5 TL’den satılıyor. Fakat Epic Games Store’da kısa müddetliğine fiyatsız hale getirildi.

Siz Epic Games fiyatsız oyun kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

ücretsiz oyun
epic games
oyun

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi