Teknoloji

Kripto cüzdan indirmeleri 100 milyonu aştı!

Kripto para üniteleri, dalın ana akım benimsenmesi için baskı yapan taraftarlarla birlikte geliştikçe, cüzdanlar, dijital para ünitesi alanına girişi kolaylaştırmanın temel noktası olarak ortaya çıktı. Bu nedenle, kripto cüzdanlarının benimsenmesi, piyasa oynaklığının karar süren basamaklarına karşın nispeten faal kalmıştır.

Kripto cüzdan indirmeleri 100 milyonu aştı!

Veriler, Ocak ve Ekim 2022 ortasında, dijital para depolamayı etkinleştiren seçili 21 uygulama için Android ve iOS aygıtlara varsayımı 102,06 milyon kripto cüzdanının indirildiğini gösteriyor. Kıymet, 2021’deki 177,85 milyon indirmeden %42,37’lik bir düşüşü temsil ediyor.

Özellikle, geçen yılın sayısı, 2020’deki 32,95 milyon sayısından %453,12’lik bir büyümeyi temsil ederek, şimdiye kadarki en yüksek yıllık kripto cüzdan indirmelerini temsil ediyor. Birebir vakitte, 2017, indirilen kripto cüzdan sayısının 16,72 milyon olduğu %433,33 ile en yüksek ikinci indirme oranını kaydetti.

Diğer yerlerde, 2022’de Ocak ayı 16,11 milyon ile en yüksek indirme sayısını kaydederken, en son Ekim ayına ilişkin bilgiler 8,7 milyon oldu. Temmuz, 7,29 milyon ile en az indirme sayısını kaydetti. Bilhassa, cüzdan indirme sayısı kesinlikle yeni kullanıcıların girişini göstermez. Bazen, ferdi bir yatırımcı birebir aygıt altında birkaç cüzdana sahip olabilir.

Kripto cüzdan indirmeleri piyasa fiyat trendini takip ediyor

Veriler, kripto cüzdanlarının büyümesinin genel pazar trendlerini taklit ettiğini gösteriyor. Bilhassa, Bitcoin’in ( BTC ) 69.000 ABD Doları pahasındaki kıymetinin önderliğinde piyasa birden fazla varlığın tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaştığı uzun bir boğa koşusunun yaşandığı 2021’de indirmeler tepe yaptı. yatırımcılar ralliden yararlanmak için bir teklife dahil oluyor.

Genel olarak yatırımcılar, yatırım , ticaret , eşler ortası süreçler, havaleler ve randıman çiftçiliği üzere ilgili kripto faaliyetlerini kolaylaştırmak için cüzdanlardan yararlandı.

Öte yandan, yatırımcıların dijital varlıklara olan ilgisi düşük kaldığından , indirmeler hakim ayı piyasasının ortasında düştü. Sahiden de düşük ilgi, Terra ( LUNA ) ekosistem çökmesi ve merkezi ticaret platformlarına olan itimadın darbe almasıyla FTX kripto borsasının çökmesi üzere yüksek profilli olaylar göz önüne alındığında, kripto varlıklarını kaybetme korkusu üzere ilgili faaliyetlerden kaynaklanıyor.

Ayrıca, FTX borsasının çöküşü, indirmelerde artışı tetikleyebilecek yaygın likidite tasalarına neden oldu. Krize reaksiyon olarak birden fazla yatırımcı, dijital varlık varlıklarının denetimini ellerinde tutmak için varlıklarını kripto borsalarının sıcak cüzdanlarından kendi kendine saklama cüzdanlarına aktarmayı seçti.

Kripto cüzdanlarının geleceği

Kripto cüzdanlarının büyümesi hala kıymetli bir pürüzle karşı karşıya ve düzenleyici belirsizlik en değerli nedenler ortasında yer alıyor. Bilhassa, farklı yargı bölgeleri kripto alanı için düzenlemeleri yürürlüğe koymaya gerçek ilerliyor ve cüzdanlar bir amaç olarak ortaya çıkıyor. Bu doğrultuda, düzenleyicilerin birçok güvenliğe ve hatalıların yasa dışı faaliyetleri kolaylaştırmak için cüzdanları berbata kullanma muhtemelliğine odaklanır. Benzeri biçimde, cüzdanlar hala hudutlu kullanıma neden olan siber hücum tehdidiyle karşı karşıyadır.

Kripto cüzdan benimsemelerinin gelecekteki eğilimlerini belirlemek güç olsa da, büyüme çoğunlukla piyasa fiyat hareketi eğilimleri ve düzenleyici taraf tarafından belirlenecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al