Teknoloji

Tez: Bitcoin, ikinci ayı piyasasından kaçmak için bu fiyat düzeyine ulaşmalıdır!

Kripto para sanayisinde FTX’in neden olduğu katliam devam ederken, Bitcoin ( BTC ) fiyatı 15.800 dolardan dayanağını kaybettikten sonra düşüş modelini sürdürüyor ve bu da kripto uzmanlarının amiral gemisi dijital varlığın piyasayı döndürmesi için ne gerektiğini anlamaya çalışmasına yol açıyor.

İddia: Bitcoin, ikinci ayı piyasasından kaçmak için bu fiyat düzeyine ulaşmalıdır!

Bunlardan biri, 22 Kasım’da tweet attığı bir görüntüde açıkladığı üzere, Bitcoin’in daha evvel “en uzun ikinci” olduğunu belirttiği ayı piyasasından nihayet çıkabileceği fiyat olarak 20.200 doları gören kripto teknik analisti Matthew Hyland. .

Geçen Ocak ayından bu yana 3 günlük üstün trend göstergesi hakkında tweet atan Hyland, şunları savundu:

“Neredeyse bir yıl evvel, 3 Aralık 2021’de kırmızıya döndü, bu yüzden neredeyse geçen yılı bu kırmızı harika trendde geçirdik. Temel olarak ayı piyasasının %90’ından fazlasını kapsıyor. Kaçırılan tek nokta Kasım [2022]’deki bölge, bu yüzden bunun yeşile dönmesinin fiyatı artık yaklaşık 20,2 bin dolar.

Bitcoin 3 günlük üstün trend. Kaynak: Matthew Hyland

İleriye dönük olarak, “Bunun nedeni, Bitcoin ne vakit yeni düşükler yapsa, bunun yeşile dönmesi için fiyatı düşürmesidir, bu nedenle 20,2 bin dolar düzeyinin üzerine çıktığımızda, bu aslında yeşile dönecektir.”

Uzman ayrıyeten, “bu hafta başlarında, yaklaşık bir hafta evvel aksine döndü ve son iki kere, yeni ayı piyasası taban düzeylerine yol açtı ve bu gerçekleşti” dediği 3 günlük hareketli ortalama yakınsama ıraksama ( MACD ) göstergesine de atıfta bulundu. Bugün bir kere daha yeni ayı piyasası taban düzeyleri gördük.”

İkinci en uzun ayı piyasası

Hyland’ın yinelediği üzere:

“Bu, Bitcoin’in 2014’ten beri içinde bulunduğu en uzun ayı piyasası. Bu, şu anda 2018 ayı piyasasından daha uzun. 2018 ayı piyasası yalnızca bir yıl sürdü. Bu bir yıldan fazla oldu.”

22 Kasım’da alınan datalara nazaran, piyasa pahasına nazaran (302,19 milyar dolar) en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, basın sırasında günde %2,27 ve evvelki yedi günde %6,30 düşüşle 15.727 dolardan el değiştiriyor.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ayrıca, birinci kripto para ünitesi hala bu seviyeyi test ederken, takma isimli kripto uzmanı Mustache’nin belirttiği üzere, Bitcoin’in 15.800 Dolar’dan takviyesini kaybetmesinin, bölgenin uzun müddettir 15.510 Dolar ile 15.250 Dolar ortasında olduğu manasına geldiğini belirtmekte yarar var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking