Teknoloji

Kripto piyasası 24 saat içinde 50 milyar doların üzerinde para ekledi!

27 Eylül Salı günü, Bitcoin ( BTC ), kripto para piyasasının bir bütün olarak çok değerli 1 trilyon dolarlık piyasa kıymetine yaklaşmasıyla 20.000 dolar düzeyinin üzerine çıktı. Bu artış, bu hafta global piyasaları tesiri altına alan türbülansın azalmasıyla desteklendi.

Kripto piyasası 24 saat içinde 50 milyar doların üzerinde para ekledi!

CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran, bilhassa daha geniş kripto para piyasası, 26 Eylül’de 921 milyar dolardan 27 Eylül’de 974 milyar dolara yükselen kapitalizasyonuna 50 milyar doların üzerinde ekledi.

1 günlük kripto piyasa bedeli. Kaynak: CoinMarketCap

Bitcoin 20.000 $ direnç düzeyinin üzerine çıktı

Tırmanış, son 24 saatteki toplam kripto piyasası hacminin 85.68 milyar dolar olduğu ve %47.30’luk bir artışla son güne nazaran %5.48’lik bir artışı temsil ediyor.

Başka yerlerde amiral gemisi dijital varlık, son 24 saatte %7,03 ve evvelki yedi gün içinde %4,47 artışla 23,216 dolardan süreç görüyor. Bitcoin’in toplam piyasa bedeli şu anda %39.84 hakimiyet ile gün içinde %0.65 artışla 388 milyar dolar düzeyinde bulunuyor.

1 günlük Bitcoin grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

İlginç bir biçimde, davranışsal tahlil platformu Santiment, 27 Eylül’de, bir adresin kârlı olduğu gün, kayıp olan adreslere nazaran üç buçuk kat daha fazla Bitcoin süreci tamamlandığını kaydetti.

“Pek çok tüccar, çantalarını satmaya başlamak için 20 bin dolarlık eşiği bekliyordu. Bitcoin bu ruhsal düzeyin üzerine çıktıkça, kitlesel kâr elde etmeye başladı. Artık, satmaya can atanların kararlarından pişman olup olmayacağını öğreneceğiz.”

Karlı Bitcoin süreçleri. Kaynak: Duygu

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi