Teknoloji

Xiaomi Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık piyasaya sürüldü!

Xiaomi, 20 saate kadar batarya mühleti sunan gürültü önleyici Bluetooth kulaklık kolyesini tanıttı. Eser, Çin’de 429 yuan (~60 $) karşılığında bir kitle fonlaması kampanyasıyla piyasaya sürüldü.

Xiaomi Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık Kolye, modadan ilham alan bir dizayna sahip. Aygıt istenirse bir kolyeye dönüşebilir. Kulaklık kolyesinin beş dokunmatik denetimi ve manyetik emilimi mevcut. Ayrıyeten 43dB etkin gürültü azaltmayı da desteklliyor. Yeni Xiaomi kablosuz kulaklık kolyesi IPX5 olarak derecelendirilmiş ve 2.5D camlı cam teknolojisine sahip.

Xiaomi Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık piyasaya sürüldü!

Ayrıca, altı mikrofonlu sistemini kullanarak 3kHz geniş bant gürültü azaltmayı ve davet azaltmayı destekliyor. Kulaklıklı mikrofon seti, 13.4 mm büyük hareketli bobin ünitesi, HHDC 4.0 ultra net kod çözme ve HRTF profesyonel ayardan oluşan yüksek kaliteli bir ses sistemine sahip. Xiaomi gürültü önleyici Bluetooth kulaklık kolye, 7 saate kadar oynatma sağlayan 10 dakikalık şarj ile süratli bir formda şarj edilebilir. Aygıtın 5 Ekim’de sevkiyata başlaması bekleniyor. Gürültü önleyici Bluetooth kulaklık kolyesinin orjinal fiyatı 499 yuan (~70$). 429 yuan’lık kitle fonlaması lansman fiyatı hudutlu bir müddet için olacak. Eserin global bulunabilirliği ve fiyatlandırma detayları şu anda mevcut değil.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi