Teknoloji

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için yükseliş Cardano fiyatını kestirim etti!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Varsayımlar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Cardano ( ADA ) tarafından uygulanan blok zincirine yapılan son Vasil yükseltmesinin bir sonucu olarak, dijital varlığın gelecekteki fiyatı ve en son hard fork’un hareket edip etmeyeceği sorusu hakkında çok fazla spekülasyon yapıldı.

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için yükseliş Cardano fiyatını varsayım etti!

28 Eylül’de CoinMarketCap’in ‘Fiyat Tahminleri’ aracındaki topluluk varsayımlarını kullanarak toplanan bilgilere nazaran, Cardano’nun 31 Ekim 2022’ye kadar ortalama 0,5873 $ fiyatla süreç yapması bekleniyor.

Topluluğun merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni için optimist olarak belirlediği fiyat varsayımı, 10.386 oy kullanılmasının sonucudur. Bu varsayım, yayınlandığı tarihte 0,432 dolardan süreç gören ADA fiyatından 0,15 dolar yahut yüzde 36,21 artış gösteriyor.

Ekim ayı için Cardano ortalama fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

Kripto analistlerinin bakış açısı

Cardano ağında uzun müddettir beklenen Vasil güncellemesinin uygulanmasının bir sonucu olarak, kripto para yatırımcıları ve tüccarları, Cardano tokeninin yakın gelecekteki hareketlerini kestirim etmek ve satın almak için en uygun anı seçmek için piyasa aktifliğini inceliyor.

Tanınmış kripto para ticareti uzmanı Michaël van de Poppe’ye nazaran, Cardano’yu satın almak için en yeterli an, fiyatının 0,30 ila 0,375 dolar aralığında olduğu vakittir.

Ona nazaran, “satın alınacak kesin alan 0,30-0,375 dolar ortasındaki bölgedir.” Ayrıyeten Van de Poppe, kripto para ünitesi grafiğinin “birikiyor üzere göründüğünü” de belirtti.

Ayrıca ticaret uzmanı, Cardano’nun mevcut negatif eğilimindeki bir bilakis dönüşün uzun durumlarda bir artışa yol açacağını iddia etti.

“Ancak, bunu ön planda görecek miyiz ve beşerler aslında istifliyor mu? Bu durumda, düşüş trendinin kırılması sizin uzun tetikleyicinizdir.”

Dikkate bedel bir gelişmede, LunarCrush dataları , Vasil güncellemesine kadar geçen günlerde Cardano’nun toplumsal içeriklerinde büyük bir artış göstermesine karşın, Cardano’nun fiyatında rastgele bir fiyat patlaması yaşamadı.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi