Teknoloji

Kripto topluluğu, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirledi!

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat varsayımı, sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. İddialar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

2022’ye güçlü bir başlangıcın akabinde, kripto para tacirleri ve yatırımcılar bir kere daha Shiba Inu’yu ( SHIB ) tartışıyor ve birçok kişi bu kripto paranın 2021’de elde ettiği tepelere ulaşma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Kripto topluluğu, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirledi!

Shiba Inu’nun kısa ve uzun vadeli getirilere dayalı olarak en az pahalanan varlıklar ortasında olduğunu gösteren 20 Ocak’taki datalarla birlikte SHIB ağındaki gelişmeler ve devam eden token yakımı göz önüne alındığında.

Bu doğrultuda, kripto takip platformu CoinMarketCap üyeleri tarafından verilen oylar, Finbold tarafından 20 Ocak’ta alınan bilgilere nazaran, SHIB’nin 31 Ocak 2023’te ortalama 0,00001064 $ fiyattan süreç göreceğini öngörüyor.

1.754 üye oyu kestirimleri hakikat çıkarsa, bu, dog göğüs token fiyatının Ocak ayı sonuna kadar %-7.09 yahut -0.0000008119 $ daha düşeceği manasına gelir.

SHIB toplumsal ortalama fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB topluluğunun evvelki altı aya ait iddialarının performansını dikkate alarak, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin fiyatını %68,31’lik bir doğruluk oranıyla tarihi olarak kestirim etti.

SHIB iddiaları geçmiş bilgileri. Kaynak: CoinMarketCap

AI, 1 Şubat için SHIB fiyatını iddia ediyor

PricePredictions’daki makine tahsili algoritması, kripto topluluğuna kıyasla, SHIB’nin Şubat ayına gerçek biraz daha yüksek süreç yapma mümkünlüğünün yüksek olduğunu kestirim ediyor.

Shiba Inu, kestirimini yapmak için başkalarının yanı sıra hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), izafi güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) üzere teknik göstergeleri kullanan AI teknolojisine nazaran, Shiba Inu 1 Şubat’ta 0,000011 dolardan süreç görecek.

Şu anda Shiba Inu, günde %0,62 ve evvelki yedi günde %18,11 artışla 0,00001147 $’dan süreç görüyor ve toplam piyasa pahası 6,2 milyar $.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

İyimser kripto piyasası ve ekosistemindeki olumlu olaylar, örneğin SHIB grubunun uzun müddettir beklenen 2. katman blok zinciri Shibarium’un temel unsurlarını açıklaması, Shiba Inu’nun yükselişine katkıda bulunmuş ve piyasa bedelinin bir haftada 1,7 milyar dolar büyümesine yardımcı olmuş olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al