YouTube

GeForce Now’da RTX 4080 ile 4K oyun periyodu başlıyor

Nvidia, bulut oyun hizmeti GeForce Now için epey değerli bir güncelleme getiriyor. GeForce Now’a RTX 4080 dayanağının eklenmesiyle birlikte kimi oyunları 4K 240 Hz’de oynamak mümkün olacak. Yeni GeForce Now Ultimate abonelik katmanıyla gelen yükseltme, Nvidia DLSS 3 ve Reflex teknolojilerinin kapısını aralıyor.

GeForce Now Ultimate nedir? RTX 4080 ve 4K 240 Hz dayanağı

Nvidia, amiral gemisi ekran kartı RTX 4080’nin GeForce Now’a eklendiğini duyurdu. Yeni abonelikle sunulacak bu dayanak, gibisi görülmemiş performans düzeyleri vaat ediyor. Performans güncellemesi, Nvidia’nın Ada Lovelace GPU’larının bir kesimi olan RTX 4080 tarafından desteklenecek.

RTX 4080 takviyeli GeForce Now Ultimate aboneliği, DLSS 3 sayesinde ray-tracing de sunacak. Ek olarak, Nvidia’nın Reflex teknolojisi de rekabetçi oyuncular için mevcut olacak. Bu sayede 120 FPS ve 240 Hz yenileme suratı sağlanacak.

RTX 4080 dayanağı sadece Ultimate üyeliğinde mevcut olacak. Halihazırda birtakım bölgelerde sunulan RTX 3080 abonelik katmanı ise otomatik olarak Ultimate’e yükseltilecek. Yeni üyeliğin kullanıma birinci açılması Ocak sonunda başlayacak.

Nvidia’nın açıklamasına nazaran aboneliğin, 2023’ün birinci çeyreği boyunca Kuzey Amerika ve Batı Avrupa’daki birtakım ülkelere genişlemesi bekleniyor. GeForce Now Ultimate Türkiye tarihi ise şimdilik belgisiz.

Paketler Özellikler Fiyatlar
PREMIUM Öncelikli Erişim
Sınırsız Oyna (6 saatte bir oturum yenilenir)
RTX Aktif
140 TL/Ay
3 AYLIK PREMIUM Öncelikli Erişim
Sınırsız Oyna (6 saatte bir oturum yenilenir)
RTX Aktif
300 TL/ 3 Ay
AVANTAJLI
6 AYLIK PREMIUM
Öncelikli Erişim
Sınırsız Oyna (6 saatte bir oturum yenilenir)
RTX Aktif
520 TL
AVANTAJLI
11 + 1 AYLIK PREMIUM
Öncelikli Erişim
Sınırsız Oyna (6 saatte bir oturum yenilenir)
RTX Aktif
960 TL
BASIC Standart Erişim
30 Dakikalık Oturum Süresi
Sınırlı Kapasite
Ücretsiz

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking