Teknoloji

Tez: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük paha biçilen varlıkları

Kripto para piyasası 2022 kan banyosundan sonra hala yaralarını sararken, piyasa pahasına nazaran en büyük varlıklarının birçok, piyasa ve gerçekleşen bedel ortasındaki karşılaştırma yahut ekseriyetle piyasa uç noktalarında fiyatları varsayım etmek için kullanılan MVRV Z-Skoru açısından düşük kıymetli olmaya devam ediyor.

İddia: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük kıymet biçilen varlıkları

Kripto analitik platformu Santiment tarafından 20 Ocak’ta paylaşılan bilgilere nazaran; Spesifik olarak, Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ), XRP, Cardano ( ADA ), Dogecoin ( DOGE ), Polygon ( MATIC ), Shiba Inu ( SHIB ), Uniswap ( UNI ) ve Chainlink ( LINK ) düşük pahalıdır.

Daha düşük yahut daha yüksek risk?

Platformun en âlâ varlıkların ortalama getirilerine ait tahliline nazaran, üstteki kripto para üniteleri düşük riskli yatırımlar olarak kabul ediliyor ve uzun vadede ortalama adreslerde bir düşüş kaydediyor, bu da “kemikte çok fazla et” olduğunu gösteriyor.

Kriptonun en yeterli varlıkları için ortalama getiri. Kaynak: Santiment

Öte yandan, kısa ve uzun vadeli getirilere dayalı olarak çok kıymetli ve düşük bedelli dijital varlıkları tanımlayan MVRV Z-Skoru, Binance Coin’in ( BNB ) çok pahalı birkaç üst huduttan biri olduğunu ve daha yüksek riskli bir yatırıma işaret ettiğini gösterdi.

Günlük fiyat eğilimleri

İlginç bir biçimde, BNB tıpkı vakitte listelenen kriptolar ortasında gün içinde fiyat düşüşü kaydeden tek kripto para ünitesi ve % -0,34 düşüş kaydediyor (şu anda 289,30 $’dan süreç görüyor), Bitcoin +%1,46, Ethereum +%1,71, XRP +%1.T64, Cardano +%1.84 , Dogecoin +% 0.42, Polygon +%2.92, Shiba Inu +%1.46, Uniswap +%90 ve Chainlink +%1.65.

Piyasa kıymetine nazaran en uygun 10 kripto para ünitesi. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, global kripto piyasası son 24 saatte %1,13 arttı ve kısa yükseliş momentumunun, 19 Ocak’ta gerçekleşen kripto kredi kuruluşu Genesis’in iflas müracaatında bulunduğunu duyurmasıyla yarıda kesilmesinin akabinde konsolide oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al