Teknoloji

Kripto topluluğu, Ekim 2022’nin sonuna kadar Ethereum için yükseliş fiyatı bekliyor!

Kripto para piyasası, en büyük tokenlerinden biri olan Ethereum ( ETH ) dahil olmak üzere, varlıklarının birden fazla hem günlük hem de haftalık grafiklerde yeşil renkte süreç görüyor ve kripto topluluğunun daha fazla güzelleşmesini varsayım etmesine yol açıyor.

Kripto topluluğu, Ekim 2022’nin sonuna kadar Ethereum için yükseliş fiyatı bekliyor!

CoinMarketCap’teki topluluk oyları, platformun 27 Eylül’de ‘Fiyat Tahminleri’ aracı kullanılarak alınan en son bilgilere nazaran, Ethereum’un tokeninin 31 Ekim 2022’de ortalama 1.578 $ fiyatla süreç göreceğini öngördü.

Kripto topluluğunun 2.244 oylama sonucu Ethereum için fiyat varsayımının, yayın vaktinde 1.391.65 $ olan mevcut fiyatından 186.89 $ yahut % 13.34 artış olduğunu gösteriyor.

31 Ekim için Toplumsal Ethereum medyan fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

Kasım ayı sonu için varsayımlar açısından, biraz daha az yükseliş gösteriyorlar ve şu anda kullanılan 1.104 oyla 1.565.99$’da duruyorlar ve bu da merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin mevcut fiyatına 174.34$ yahut %12.53’lük bir artışı temsil edecek.

Ethereum fiyat analizi

Birkaç istisna dışında, Ethereum yılın başından beri aşağı istikametli bir yörüngede ilerliyor ve CoinMarketCap bilgilerine nazaran 1 Ocak 2022’deki 3.722 dolardan mevcut durumuna düştüğü için fiyatının yaklaşık %63’ünü kaybetti.

Ethereum YTD fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Durum böyleyken, Ethereum fiyatı gün içinde %6,98 artış ve evvelki hafta %3,26 artış kaydediyor. Bu göstergeye nazaran en büyük ikinci tokenin toplam piyasa kıymeti 387,96 milyar dolar.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi