Teknoloji

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Bitcoin fiyatını öngördü!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Kestirimler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Bitcoin ( BTC ), 27 Eylül Salı günü 20.000 doları aştığında bir haftadan fazla bir müddetin en yüksek düzeyine ulaştı. Buna karşın, kripto para ünitesi hala dar ticaret aralığından çıkmakta zorlanıyor.

Kripto topluluğu, 31 Ekim 2022 için Bitcoin fiyatını öngördü!

Sonuç olarak, birkaç tüccar ve yatırımcı, kripto pazarında yaşanan oynaklık göz önüne alındığında, 31 Ekim’e kadar kriptonun bir sonraki maksat fiyatına odaklanıyor.

Özellikle, CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Bitcoin’in pahasının mevcut düzeyinden %13,18 artarak Ekim 2022’nin sonunda 22.857$’lık bir medyan fiyata ulaşacağını ve 2.661$’ın üzerinde bir artış olacağını varsayım ediyor.

Bitcoin Ekim fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

Kripto ticareti yapan Michaël van de Poppe’ye nazaran, kırılma Bitcoin’de bir ton spot hacminden oluşuyordu. Ayrıyeten , potansiyel olarak Bitcoin’i uzatmanın ve doları açığa çıkarmanın uygun bir fikir olduğunu ve amiral gemisi dijital varlığın, kripto topluluğunun Ekim ayı sonu için önerdiği bölgeye yakın hareket edebileceğini öne sürdü.

“Bugünün endekslerine bağlı, lakin en azından biraz rahatlama için 23 bin dolara bakabileceğiz üzere görünüyor. BTC’yi uzatma vakti. DXY’yi kısaltma vakti. Muhtemelen bu tıp bir devir.”

Ekledi:

“Artan taraf: – 20,7 bin dolar – 22,9 bin dolar. Olumsuz istikamet: – 20 bin dolar – 19,3-19,5 bin dolar. Hepsi durumlarla ilgili girişler için bakacağım seviyeler”

Bitcoin fiyat düzeyleri. Kaynak: Michael van de Poppe

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom