Teknoloji

Terra’dan Do Kwon, kuşkulu bir 3.310 BTC transferi yaptı!

Geniş çapta duyurulan Terraform Labs destanı çözülmeye devam ederken , tutuklama buyruğu çıkarıldıktan çabucak sonra kripto para ünitesi platformunun CEO’su Do Kwon’dan Bitcoin’de ( BTC ) kuşkulu bir transfer keşfedildi.

Terra’dan Do Kwon, kuşkulu bir 3.310 BTC transferi yaptı!

Güney Koreli savcıların Terra ( LUNA ) CEO’su için tutuklama buyruğu çıkardıkları haberinin çıkmasından kısa bir mühlet sonra, CoinDesk Korea’nın 27 Eylül’de bildirdiğine nazaran , Do Kwon’dan iki denizaşırı kripto para borsasına birdenbire yaklaşık 3.313 BTC transfer edildi.

Kripto cüzdanı apansız ortaya çıkıyor

Bitcoin’in basın vaktindeki fiyatı göz önüne alındığında bu, KuCoin ve OKX cüzdanlarına aktarılan ölçünün yaklaşık 66,65 milyon dolar pahasında olduğu manasına geliyor. Transferler, Do Kwon için ihlal edilmiş menkul değerler maddelerine atıfta bulunarak tutuklama buyruğu çıkarıldıktan bir gün sonra, 15 Eylül’de oluşturulan bir Luna Foundation Guard (LFG) kripto cüzdanından yapıldı.

CoinDesk Korea’nın yazdığı üzere:

“15 Eylül’de dünyanın en büyük sanal varlık değişimi olan Binance’de ansızın oluşturulan Luna Foundation Guard (LFG) sanal varlık cüzdanı. Yaklaşık 3313 BTC, Kucoin ve OKX cüzdanlarına aktarıldı.”

Bir hatırlatma olarak, Do Kwon, LUNA’nın fiyat rezervlerini korumak maksadıyla LFG’yi kar maksadı gütmeyen bir kuruluş olarak kurdu. Kripto data tahlil platformu CryptoQuant’tan alınan bilgilere nazaran, 15-18 Eylül tarihleri ​​arasında 3.313 Bitcoin KuCoin’e aktarılırken, OKX 1.959 BTC aldı.

Bu ortada Do Kwon, bir hafta evvel tutuklama buyruğu çıkarıldıktan sonra kaçtığını inkar ettikten sonra, yetkililerden saklanmadığını yinelemek için Twitter’a giderek şunları söyledi:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom