Teknoloji

Kripto topluluğu, XRP fiyatı için Ekim 2022’nin sonunu varsayım etti!

Kripto para kesimi, Eylül ortasında ulaştığı 1 trilyon doların altında kaldığından ve XRP de dahil olmak üzere varlıklarının birden fazla kırmızı bölgeden çıkmak için gayret ederken, kripto topluluğu yedinci en büyük dijital varlık için daha fazla sorun olacağını iddia ediyor.

Kripto topluluğu, XRP fiyatı için Ekim 2022’nin sonunu kestirim etti!

CoinMarketCap’teki topluluk, 28 Eylül’de CoinMarketCap’in ‘Fiyat Tahminleri’ özelliği aracılığıyla alınan bilgilere nazaran, XRP’nin 31 Ekim 2022’ye kadar 0,4166 $ ortalama fiyattan süreç yapacağını öngördü.

Olduğu üzere, topluluğun merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni için aşağı istikametli fiyat iddiası, kullanılan 1.574 oydan kaynaklanıyor ve yazının yazıldığı sırada 0,4237 dolardan süreç gören XRP fiyatından 0,00714 dolar yahut %1,69 düşüş gösteriyor.

31 Ekim için Toplumsal XRP medyan fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Henüz erken olmasına karşın, topluluğun Kasım ayı sonu için kestirimleri daha da düşüş gösteriyor ve 594 kişinin oylarına nazaran şu anda 0.3826 dolar. Bu kestirimler gerçekleşirse, XRP’nin mevcut fiyatına 0,04114 dolar yahut %9,71’lik bir düşüşü temsil edecekler.

XRP fiyat analizi

Diğer birçok dijital varlık üzere, XRP de yılın başından beri düşüş eğilimi gösterdi ve CoinMarketCap datalarına nazaran fiyatının 0,84 dolar olduğu 1 Ocak 2022’ye nazaran %49,56 daha düşük süreç görüyor.

XRP yıldan bugüne fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Durum böyleyken, XRP fiyatı şu anda bir evvelki güne nazaran %12.07 daha düşük, fakat evvelki yedi güne nazaran hala %5.93 daha yüksek süreç görüyor. Basın vaktinde piyasa pahası 20.97 milyar dolardı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!