Teknoloji

Kripto uzmanı: Cazip bir ayı piyasası rallisindeyiz!

En büyük varlığı olan Bitcoin ( BTC ) 20.000 doların üzerinde süreç görmesine karşın, kripto para piyasası hala uğraş ediyor ve pay senedi piyasasıyla benzerlikleri ve korelasyonu çoklukla geçmişten kimi kıymetli dersler çıkarmak için kullanılıyor.

Kripto uzmanı: Alımlı bir ayı piyasası rallisindeyiz!

Bunlardan biri, kripto piyasası istihbarat platformu Messari Tom Dunleavy’nin kıdemli araştırma analisti 5 Ekim’de söylediği üzere, ayı piyasası rallilerinin yahut varlıkların daha geniş bir düşüş periyodunda kısa müddetliğine paha kazandığı devirlerin çok cazip olabileceği gerçeğidir.

Referans olması için geçmiş S&P 500 ayı piyasası rallilerinin grafiklerini yayınlayan Dunleavy, bilhassa şu anda içinde bulunduğumuzu söylediği bu devirlerin cazipliğini açıkladı. patlar.”

Kripto pazarı ile korelasyon ve karşılaştırmalar

Özellikle, kripto ve S&P 500 ortasındaki korelasyon ekseriyetle finans uzmanlarının ilgi odağı olmuştur. Örneğin varlık idaresi firması Mobius Capital Partners’ın kurucusu Mark Mobius, Bitcoin’in düşüşünün S&P 500 için berbat olduğu görüşünü lisana getirerek, Bitcoin düştüğünde S&P 500’ün de düşeceğini açıkladı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!