Teknoloji

Kripto uzmanı, ‘şu anda güçlü bir geri alım’ ile 4 altcoin ortaya koyuyor!

FTX’teki likidite krizi, kripto para ünitesi sanayisi tarihindeki en makûs piyasa çöküşlerinden birinin nedeni oldu. Sonuç olarak, kripto borsalarında süreç gören birçok alternatif kripto paranın (altcoin) fiyatları geçen hafta boyunca çok fazla fiyat oynaklığı gördü.

Kripto uzmanı, ‘şu anda güçlü bir geri alım’ ile 4 altcoin ortaya koyuyor!

Önde gelen kripto ticareti uzmanı Altocoin Sherpa , 11 Kasım’da, kripto sanayisindeki FTX’i çevreleyen toz hala yerleşmediğinden, kripto sanayisindeki belirsizliklere karşın ‘şu anda güçlü geri alım’ olarak gördüğü dört altcoini vurguladı.

Altcoin Sherpa, teorik pahanın üzerinde kıymetli kullanışlılığa öncelik veren “anlatı odaklı” dört kripto para ünitesini gün ışığına çıkardı. Bilhassa global olaylar, grafik kalıpları, ağ geliştirme ve sağlam bir merkezi olmayan değişim (DEX ) üzere olumlu şeyleri tanımlamayı.

Ne yaptığınızı bilmiyorsanız faal olarak rastgele bir şey satın almanız gerektiğini düşünmüyorum lakin kimileri #Altcoins güçlü bir geri alım yaşıyor. Bunların birçok anlatı odaklı. $MATIC, $CHZ (dünya kupası), $DYDX, $LINK (Grafik âlâ görünüyor)

Ekledi:

“En uygunu her şeye göz kulak olmak ve muhtemelen birçok için kenarda kalmak. Fakat etkin olarak ticaret yapmak istiyorsanız, bu pazarda farklı anlatılar + satın alma gücü arayın”

Adlandırılan tokenlardan biri, 11 Kasım’da muazzam bir fiyat artışı gören ve karlar açısından kripto para piyasasına bir noktada liderlik eden Chiliz (CHZ) idi . Chiliz, taraftarların 2022 FIFA Dünya Kupası hazırlıklarının neden olduğu artan taraftar jeton talebi nedeniyle popülaritesinde bir artış gördü.

Jetonla ilgili olaylara karşın, kripto topluluğu, 31 Aralık 2022’deki CHZ fiyatı varsayımlarına dayanarak Chiliz için yılsonu yükseliş fiyatı belirlemedi. Durum şu ki, CHZ %4,35 artışla 6,82 dolardan süreç görüyor . son 24 saatte, fakat yayın sırasında evvelki haftaya nazaran %11.9 düştü.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi