Teknoloji

Latife falan derken drone teslimatları kötü yaygınlaştı

Şu anda, Wing öteki ülkelerde yer alan dört başka kentte (Christiansburg, Virginia, ABD; Helsinki, Finlandiya ve Logan ve Canberra, Avustralya) drone teslimatları sunuyor ve bu kentlere yakında beşinci olacak olan Lusk, İrlanda eklenecek.

Wing, İrlanda’yı bir sonraki operasyon alanı olarak seçtiğini, zira ülkenin drone teknolojisini benimsediğini ve “gelecekteki yenilikler için kusursuz bir kuluçka makinesi” olarak göründüğünü söylüyor. Şirket, IAA’dan (İrlanda Havacılık Otoritesi) tanınma da dahil olmak üzere İrlanda’daki operasyonunu desteklemek için Finlandiya’da verilen mevcut iştirakleri ve onayları kullandığını tez ediyor.

Şaka falan derken drone teslimatları kötü yaygınlaştı

Şirket, Lusk’u Avrupa operasyonlarını genişletmek ve hizmetini mahallî topluluğa entegre etme konusunda daha fazla tecrübe kazanmak için bir test ortamı olarak kullanmayı umduğunu söylüyor. Bununla birlikte, Lusk’un 10.000’den az bir nüfusa sahip olmasıyla, Wing’in bir sonraki genişlemesi, şirketin İrlanda’daki operasyonunun ABD, Avustralya ve Finlandiya’daki başka ticari hizmetlerinden farklı halde çalışacağını kabul etmesiyle daha küçük ölçekli olacak.

Wing, yakın vakitte, daha az verimli gaz tabanlı otomobillerin yaptığı teslimatların yerine otonom uçan araçları kullanmanın yollarını aramaya devam ederken, şirketin 300.000’inci drone teslimatını tamamladığını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi