Teknoloji

Litecoin (LTC), 100 doları mı hedefliyor?

Kripto para piyasası, varlıklarının birden fazla, bir vakitler dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX’in çöküşünün yol açtığı bir krizden kurtulurken, Litecoin ( LTC ) ile bilhassa kıymetli çıkarlar kaydediyor ve parlak bir işaret gösteriyor. gelecek.

Litecoin (LTC), başarılı bir çıkıştan sonra 100 doları hedefliyor!

Spesifik olarak, takma isimle kripto ticaret uzmanı Bitcoin Bull’un 5 Aralık’ta yaptığı tweet’e nazaran, Litecoin fiyatının son birkaç gündür kaydettiği artışlar, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin 100 dolara hakikat bir ralli sağlayabileceğinin bir göstergesi.

Kripto analistinin açıkladığı üzere:

“LTC, yükselen kanalı başarılı bir biçimde kırdı ve birkaç gün üstte kaldı ve artık tekrar sıçradı. 90-100 dolarlık alanı hedefliyor.”

Litecoin fiyat aksiyon tahlili ve iddiası. Kaynak: Bitcoin Boğası

Bunun da ötesinde, Litecoin üç hafta evvel, kripto piyasası istihbarat platformu Santiment olarak, dört yıl içinde taşınan en büyük ölçüde atıl token ölçüsünü ve “yükseliş patlamaları için bir bileşen” olan ortalama token yatırımlarının yaşlanmasında bir azalma kaydetti.

Litecoin, dolar yaşı ve tüketilen yaş manasına gelir. Kaynak: Santiment

Litecoin fiyat analizi

Bu ortada Litecoin, basın vaktinde 83,60 dolardan süreç gördüğü için tüm listelerinde çıkarlar kaydediyor; bu, günlük %9,42, hafta genelinde %15,85 ve evvelki 30 güne nazaran %21,54 artışla 6 dolarla süreç görüyor. milyar piyasa bedeli.

Litecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fiyat hareketiyle Litecoin, analistlerin daha evvelki yükseliş trendi kestirimlerini ve akabinde kimilerini doğruladı. Sahiden de Rekt Capital , Finbold’un bildirdiği üzere, LTC’nin “gelecek ay daha yükseğe çıkmak için” Kasım’ı 67 doların üzerinde kapatması ve bu düzeyin üzerinde tutması gerektiğini iddia etti.

Analistler ve grafik modellerinin gösterdiği iyimserliğe karşın, CoinMarketCap’teki kripto para ünitesi topluluğu, Litecoin’in 31 Aralık 2022 için aşağı taraflı bir görünüm sergiliyor ve Litecoin’in mevcut fiyatından %25 daha düşük olan ortalama 62,29 dolardan süreç göreceğini iddia ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking