Teknoloji

Logitech’ten Kompakt Dizaynlı Klavye: G915 TKL

Şık ve ince dizayna sahip olan ve sayısal tuş kadrosu bulunmayan G915 TKL, tek şarjla 135 gün kullanım imkanı sunuyor. Özellikleriyle oyuncuların gereksinimlerine karşılık veren eser, 1 ms gecikme müddetiyle dikkat çekiyor.

Kolay erişilebilen tuş kadrosu ve ses tekerleği ile kolay kullanım imkanı tanıyan eser, kablosuz klavye tecrübesinde çıtayı üst taşıyor. Kompakt yapısıyla yoğunlukla mouse hareketlerine muhtaçlık duyan oyuncuların tercihi oluyor.

Logitech tarafından geliştirilen G915 TKL, yüzde 25 oranında daha süratli reaksiyon ve daha düzgün yazma tecrübesi sunuyor. RGB aydınlatma seçeneği hariç kullanım gerçekleştirildiğinde uzun mühletler kullanım imkanı sağlayan eser, bu seçenek kullanıldığı vakit 40 saat boyunca çarçabuk kullanılabiliyor.

Hem özellikleri hem de dizaynıyla öne çıkan G915 TKL oyuncu klavyesi 40 (RTD) pil ömrü, mekanik GL anahtarları, LIGHTSPEED teknolojisi ve Bluetooth kablosuz irtibat özelliğiyle oyunseverlere profesyonel bir oyun tecrübesi sunuyor. Sayısal tuş kadrosuna sahip olmayan klavye, daha küçük alanlara sığıyor ve kolay kolay öteki bir yere taşınabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/