Teknoloji

Lotus’un elindeki araba teknolojisi çok değerli! [Tam 4.5 milyar dolar!]

Bir yıl evvel Group Lotus, piller ve güç idaresi, elektrik motorları, elektronik denetim sistemleri, akıllı sürüş ve akıllı üretim alanlarına adanmış büsbütün yeni bir kısım olan Lotus Technology’i kurmuştu.

Orijinal fikir birliği, Group Lotus’un Lotus Technology’yi halka açmasıydı ve birinci varsayımlar firmanın bu kısmının pahasının 7 ila 8 milyar dolar olduğunu iddia etmişti. Daha sonra yapılan açıklamada, Group Lotus’un bu kısmı halka açmayacağı ortaya çıktı ve sonuç olarak, iddiası kıymet 5 ila 6 milyar dolara düştü.

Bu hafta Lotus Technology, Reuters aracılığıyla bağış toplama misyonunu tamamladığını ve bunun sonucunda 4.5 milyar dolarlık bir pahaya ulaştığını duyurdu.

Asıl maksat, orjinal iddiası pahaya ulaşmak için yatırımcılardan 400 ila 500 milyon dolar toplamaktı. Lotus Technology, kimin yatırım yaptığını ve neye yatırım yaptığını şimdi açıklamadı, lakin açıkçası bu gayesi tutturamadı. Çin’in Vuhan kentindeki Lotus’un yeni tesisinin birinci basamağının finansmanına yardımcı olmak için girişin kâfi olması gerektiğinden, bunun tasa kaynağı olduğu düşünülmüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!