Teknoloji

Minimum fiyatla TOGG hayali kuranlara müjde: TOGG’un fiyatı aşikâr oldu

Otomobil, Türk insanı için başka bir kıymete sahiptir. Tahminen bir Avrupalı için ayağını yerden kessin kâfi denilebilir lakin bizim için araba, öylesine sahip olunan bir eşyadan çok daha fazlasıdır.

İşte bu nedenle Türkiye’nin Arabası Teşebbüs Kümesi yani nam-ı öteki TOGG, ülkemiz için en değerli projelerden biri olarak görülüyor. Büsbütün elektrikli motor ile donatılan ve sahip olduğu üst seviye özellikleriyle daha şimdiden milyonlarca vatandaşın hayallerini süsleyen TOGG hakkında en çok merak edilen şey ise, aracın fiyatının ne kadar olacağıydı.

Bilindiği üzere sadece TOGG fiyatının uygun tutulabilmesi için, geçtiğimiz aylarda bir ÖTV matrah düzenlemesi yapılmış ve şahsen Cumhurbaşkanı tarafından bu düzenlemenin direkt TOGG hedeflenerek yapıldığı belirtilmişti.

Aslında bu açıklamanın üzerine TOGG’ın ne kadarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı üç aşağı beş üst varsayım ediliyordu lakin dün projenin ortaklarından biri olan Özilhan Grubu’nun işvereni Tuncay Özilhan tarafından yapılan açıklama, bu husustaki tartışmalara son noktayı koydu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi