Teknoloji

MediaMarkt CLUB Üyelerine Özel 1.500 TL’ye Varan İndirim

MediaMarkt, 2 Ekim’e kadar sürdüreceği kampanya ile CLUB üyelerine özel seçili eserlerde geçerli 1.500TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Yıl genelinde ve özel günlerde tüketicilere uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla cazip kampanyalar düzenleyen MediaMarkt, çeşitli avantaj ve hizmetler sunduğu sadakat programı CLUB üyelerine özel kampanya başlattı. Buna nazaran 2 Ekim Pazar gününe dek sürecek kampanya kapsamında küçük mesken aletlerinden televizyonlara, telefondan beyaz eşyalara çeşitli eserlerin yer aldığı sepetlerde 1.500 TL’ye varan indirimler sunulacak.

MediaMarkt’ın mağazalarında, taşınabilir uygulamasında ve mediamarkt.com.tr’de CLUB üyelerine uygulayacağı kampanyada seçili eserlerin yer aldığı sepetlerde;

  • 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL,
  • 15.000 TL ve üzerinde 750 TL,
  • 25.000 TL ve üzerinde ise 1.500 TL indirim sağlanacak.

Tüketiciler kampanya detaylarına İhtiyaçların için kaçırılmayacak fırsatlar! | MediaMarkt sayfasına tıklayarak ulaşabilirler.

Avantajlarla dolu orijinal bir dünyanın kapılarını açan MediaMarkt CLUB’a üye olmak ise epeyce kolay. Tüketiciler MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr/CLUBuyelik‘e tıklayarak süratlice üye olabilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/