YouTube

Instagram’ın bir özelliği Twitter’a geliyor!

Sosyal medya uygulamaları, kullanıcılarını etkin birer kullanıcı yapmak için yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Twitter, yayınladığı bir blog yazısıyla yeni görüntü özelliklerini duyurdu. Instagram’ın Reels’ına özellik yakında kullanıma sunuluyor.

Çalışmalar devam ediyor

Twitter, son birkaç yılda kendi kurallarını ve telaffuzlarını çiğneyerek, yeni özellikler yayınladı. Bunlardan birisi de tweet düzenleme özelliğiydi ve şirket, bu özelliğin asla gelmeyeceğini söylüyordu. Twitter, artık de Instagram’ın Reels özelliğini getiriyor.

Twitter, görüntü kaydırma özelliği üzerinde çalıştığını duyurdu. Instagram‘daki Reels’a benzeyen özellik, şimdi test etabında. Paylaşılan bilgilere nazaran, önümüzdeki günlerde birinci önce iOS kullanıcılarına ve İngilizce Twitter kullanan şahıslara sunulacak. Daha sonrasında ise Android kullanıcıları için yayınlanması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/