Telefon

Merakla beklenen Apple uygulaması 24 Ekim’de geliyor!

Kaydolmak için telefonunuza gereksiniminiz olacak, lakin iPad ve Apple TV üzerinden de erişilebilir olacak. Ayrıyeten değerli istatistikleri daha büyük ekranda görmek için bir Apple TV’ye gereksiniminiz olmayacak

Fitness uygulamasındaki ilgili sekme aracılığıyla tüm antrenman ve meditasyon çeşitlerine erişebileceksiniz. Ana sınırlama, iddia edebileceğiniz üzere, doğruluk. Apple Watch sahiplerinin yaktıkları kaloriyi belirlemek için daima kalp atış suratı takibine güvenebildikleri yerde, iPhone kullanıcılarının sadece kendi iddialarına güvenmesi gerekecek. Şahsileştirilmiş performans bilgilerinde ısrar ediyorsanız, tekrar de Apple’ın akıllı saatini isteyebilirsiniz. Saat, iPhone’unuzu getirmeden Time to Walk yahut Time to Run idmanlarını dinlemek istiyorsanız da kullanışlı.

Merakla beklenen Apple uygulaması 24 Ekim’de geliyor!

Hizmeti denemek için ek teşvikler de var. Daha evvel olduğu üzere sırf bir Apple Watch değil, bir iPhone, iPad yahut Apple TV satın alırsanız artık üç aylık fiyatsız Fitness+ da beraberinde gelecek.

iOS 16.1, Fitness+ dayanağının ötesinde bir dizi değişiklik içerecek. Uygunlaştırılmış bir pil ömrü simgesi, spor skorları üzere Canlı Etkinlikler, iCloud Paylaşılan Fotoğraf Kitaplığı, uygulama başına kopyala ve yapıştır müsaadeleri ve temiz güç şarjı bekleyebilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, hangi aygıtı kullanırsanız kullanın, Apple’ın işletim sistemi güncelleme vaatlerinin birçok birkaç gün içinde gerçeğe dönüşecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi