Telefon

Merakla beklenen Honor 70 5G ülkemizde de tanıtıldı

Huawei çatısı altında faaliyet gösterirken, 2019 yılında Çinli teknoloji devine uygulanmaya başlanan ambargolar sonrasında kendi bağımsızlığını ilan eden ve Huawei kısıtlamalarından bu sayede kaçınmayı başaran Honor, eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Çinli şirket son olarak Mayıs ayında yeni akıllı telefon modeli Honor 70 5G’yi tanıtmıştı. İşte ortadan geçen 5 ayın akabinde nihayet bu telefonu ülkemizde de gördük. Dün gerçekleştirilen ufak bir aktiflikle Honor 70 5G modeli bir defa daha sahneye çıkmış oldu. Telefonun özelliklerine baktığımız vakit aygıtın karşımıza 6,67 inç büyüklüğünde 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde 120Hz OLED ekranla çıktığını görüyoruz.

Merakla beklenen Honor 70 5G ülkemizde de tanıtıldı

Gücünü Snapdragon 778G+ yonga setinden alan telefon, isminden de anlaşılacağı üzere bu yonga setinden aldığı güçle 5G irtibat teknolojisiyle karşımıza çıkacak. Orga segmentteki güçlü işlemcisini 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyen Honor 70 5G, art yüzeyinde 50MP + 50MP + 2MP’lik üçlü kamera yapısıyla dikkat çekiyor. Aygıtın ön yüzeyine baktığımız vakitse, burada 32MP’lik tek bir lens olduğunu görüyoruz.

Honor 70 5G elektriksel gücünü ise 4.800mAh’lık bataryasından alacak. Bu pilin tıpkı vakitte 66W süratli şarj teknolojisiyle desteklendiğini de belirtelim. Telefonun satış fiyatına baktığımız vakit, Honor 70 5G’nin ülkemizde 12.999-TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağını görüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!