Teknoloji

Microsoft Flight Simulator Üçüncü Parti İçerikleri Destekleyecek

Microsoft tarafından E3 2019 fuarında Flight Simulator serisinin dönüşü müjdelenmişti. Artık ise Flight Simulator için üçüncü parti ve topluluk yapımı içeriklere dayanak konusunda kıymetli açıklamalarda bulunuldu.

Tanıtım fragmanı ile serinin hayranlarından olumlu yorumlar alan oyunun en yeterli hale getirilmesi için destekçilerden de geliştirme konusunda yardım bekleniyor. Doğal ki destekçiler de oyun hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyor.

Simülatör oyunu PC için tasarlanmış olmasına karşın birçok platform için de optimize edilerek takviye sunacak. Üçüncü parti içerikler ve topluluk üretimi içeriklerle de desteklenecek olan oyunun çeşitli oyun ekipmanları ve aksesuarları ile de uyumlu olması için çalışmaların sürdüğü tabir ediliyor.

2020 yılında çıkacak ve Ağustos başında geliştirme yol haritası duyurulacak olan oyunun Insider programına dahil olmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/