Teknoloji

Microsoft işi artık gösteriye döktü: Xbox Game Pass’de yeni periyot

Xbox ve PlayStation ortasındaki rekabet oyun dünyasının artık hayli alıştığı ve aslında sürmesini de istediği bir durum. Gerçekten kelam konusu rekabetin kazananı her vakit için oyunseverler oluyor. Bu durumun en hoş örneği ise, PlayStation karşısında ikinci planda kalmaktan sıkılan Xbox’ın geliştirdiği Game Pass servisi sayesinde bir anda rakibine üstünlük kurmasını gösterebiliriz. Tabi ki Game Pass servisinin en büyük kazananı ise, bir oyun parasına onlarca, yüzlerce oyun oynayabilen oyunseverler oldu.

Bir taraftan oyun kütüphanesinde bulunan üretimlerin sayısını günden güne arttıran Microsoft, başka bir taraftan vakit zaman düzenlediği kampanyalarla takipçilerinin gönüllerini fethetmeye devam ediyor. Şirketin son paydaşlığı ise Apple ile gerçekleşti.

Microsoft işi artık gösteriye döktü: Xbox Game Pass’de yeni dönem

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya nazaran, 31 Mart 2023 tarihine kadar Xbox Game Pass Ultimate aboneliği başlatan herkese, Apple TV+ ve Apple Music servisleri 3 ay boyunca fiyatsız olarak ikram edilecek. Üstelik bu kampanyadan mevcut Xbox Game Pass Ultimate sahiplerinin de faydalanabileceğini belirtelim.

Bununla birlikte ülkemizde Apple TV+ servisi bulunmadığı için, kampanyaya Türkiye’den katılmak isteyen oyunseverler, sadece Apple Music aboneliğinden yararlanabilecekler. Bakalım Microsoft’un bu atılımına en büyük rakibi Sony’den bir karşı atılım gelecek mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking