Telefon

İşte iOS 16.2 güncellemesinin en değerli yenilikleri

iOS 16, Eylül ayında kullanıma sunulmuş ve o günden bu yana da neredeyse hiç gündemden düşmemişti. Daha birinci sürümü kullanıcılarla paylaşılır paylaşılmaz birtakım yanlışlar içerdiğinin anlaşılmasıyla üç farklı ufak yama alan sürüm, daha sonra iOS 16.1. versiyonu ile hem kıymetli yanılgıların önüne geçmiş hem de kullanıcılara yeni özellikler sunmuştu. Lakin iOS 16.1. sürümü de birtakım kusurlar içerince, Apple apar topar 16.1.1. yamasını servis etmek durumunda kaldı. Amerikalı teknoloji devinin şimdiki gayesi ise, bir sonraki güncellemede mümkün olduğunda yeni özelliklere odaklanmak.

Gelen birinci bilgilere nazaran iOS 16.2 birçok değerli özelliğe konut sahipliği yapacak. Bu özelliklerin en başında ise Always On Display özelliği gelecek. Bu özellik sayesinde artık kullanıcılar, ekranlarının yalnızca siyah küçük bir ekrana dönüşmesini ve telefonu kullanmadıkları vakit bile, saat, karşılıksız davet üzere bildirimlerin takibini sağlayabilecekler.

İşte iOS 16.2 güncellemesinin en kıymetli yenilikleri

Yeni güncellemeyle birlikte iPhone kullanıcılarının hayatına girecek bir öteki özellik ise Freeform programı olacak. Bu widget sayesinde artık kullanıcılar süratli bir halde beyaz ekran üzerine not alabilecek yahut diledikleri karalamayı yapabilecekler. iOS 16.2. sürümünün sıhhat takibi manasında da kıymetli bir adım atacağını ve güncelleme sonrasında iPhone kullanıcılarının hem uyku hem de ilaç takibi için farklı başka widgetlar oluşturabileceğini de hatırlatalım. iOS 16.2 güncellemesinin Aralık ayında kullanıma sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking