Teknoloji

Motorine tekrar artırım geldi!

Akaryakıt tarafında ne yazık ki sular durulmak bilmiyor. Bu kapsamda tekrar motorine zam geldi denebilir. Rusya ve Ukrayna savaşının da ektisiyle gazlanan motorin fiyatları brent petrol fiyatlarından direkt olarak etkileniyor.

Benzin fiyatı ve motorin fiyatı son dakika artırım ve indirim haberleri son süratte gelmeye devam ediyor. Brent petrol piyasasında dalgalanma devam ederken şimdiki akaryakıt fiyatları da gündemden düşmüyor.

Son olarak geçtiğimiz gün zamlanan motorin litre fiyatına bir kere daha artırım geleceği bildirildi. Bu artırım ile birlikte litresi 28 TL civarına dayanacak. Bu noktada araç sahipleri, bugün akaryakıt istasyonlarına gitmeden evvel akaryakıt ve motorin litre fiyatlarını sorgular hale geldi.

Gece yarısından itibaren 1 lira 39 kuruş daha yükselen motorinde fiyatlar, İstanbul’da ortalama 28 lira 53 kuruş, Ankara’da 28 lira 66 kuruş, İzmir’de ise 28 lira 68 kuruş oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom