Teknoloji

Fiat Egea Cross fiyat listesi: En ucuz SUV!

Egea ailesi, ülkemizin en ucuz arabalarından birisi olarak öne çıkıyor. Ailenin hem sedan versiyonu, hem HB versiyonu hem de SUV alanında faaliyet gösteren versiyonu büyük ilgi görüyor. Bu araçların ilgi görmesindeki ana neden ise natürel ki de konforları ya da yol tutuşları değil. Her ne kadar Egea bu mevzularda da üzücü olmasa da çoklukla uygun fiyatlı olmasıyla övgü topluyor.

Fiat Egea Cross fiyat listesi: En ucuz SUV!

Egea Cross da SUV alanında en çok ilgi gören modellerin başında geliyor. Uygun fiyatı sayesinde Türkiye topraklarında yaşayan tüketicilerin merakını cezbeden araç, hali hazırda otomatik vitesli seçeneklere de sahip.

Bu epeyce kıymetli bir gelişme çünkü bildiğiniz üzere evvelden otomatik şanzımana sahip bir Egea Cross üretilmiyordu. Marka bu bahisteki talepleri dikkate almış olacak ki sonunda otomatik şanzımanlı seçeneği de tüketicilerin beğenisine sundu.

Modelin giriş düzeyindeki donanımı, 1.6 litrelik dizel makineyle bir arada geliyor. Easy olarak geçen bu donanımda, varsayım edebileceğiniz üzere düz vites kullanılmış. Fakat 120 beygir güç üreten bu motorla manuel şanzımanın ahenk içerisinde çalıştığını da söylemeden geçmeyelim. Modelin fiyat listesinin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!