Telefon

Motorola G72’nin hem tasarımı hem de yeni özellikleri sızdırıldı

Motorola, hiçbir vakit pes etmeyen ve son vakitlerde piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleriyle adeta küllerinden doğan bir marka. Akıllı telefon dünyasının başlamasıyla birlikte uzun mühlet bocalama periyodu yaşayan lakin Lenovo çatısı altında tekrar hayat bulan marka, bu yılı epey verimli geçirdi. Bilhassa amiral gemisi klasmanında piyasaya sürdüğü modeller ve katlanabilir akıllı telefonu ile isminden sıkça bahsettiren Çin merkezli teknoloji devinin bu yılı bitirmeden evvel müşterilerinin beğenisine sunmak istediği bir aygıtı daha var: Moto G72.

Motorola G72’nin hem tasarımı hem de yeni özellikleri sızdırıldı

Motorola yeni orta segment akıllı telefon modelini önümüzdeki günlerde tanıtmayı hedefliyor. Bununla birlikte ünlü duyumcu Evan Blass, elini çabuk tuttu ve aygıtın render imajını takipçileriyle paylaştı. Moto G72 modelinin kamera kısmını gördüğümüz bu render bilhassa 108MP’lik kamera ayrıntısıyla dikkat çekiyor. Esasen Evan Blass’de Motorola Moto G72’nin özelliklerini sayarken, ana kamerasının 108MP’den güç aldığını söz etmişti.

Ünlü duyumcu bununla da yetinmeyip telefonun merakla beklenen özelliklerini de takipçileriyle paylaştı. Buna nazaran Motorola Moto G72 modeli gücünü MediaTek’in Helio G99 yonga setinden alacak. Bu işlemci setini 8GB’a kadar RAM ve 128GB dahili depolama alanı ile destekleyecek olan aygıt karşımıza 6,6, inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde OLED ekranla çıkacak.

Son olarak telefonun art yüzeyinde bulunacak kameraların 108MP + 8MP + 2MP’lik 3’lü bir yapıdan oluşacağını, telefonun ön yüzeyindeki selfie kamerasının ise 16MP olacağını hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!