Telefon

Galaxy S23 serisinin pil özellikleri belirli oldu!

Akıllı telefon pazarının başarılı oyuncularından SamsungGalaxy S23 serisiyle ilgili çalışmalarına devam ediyor. Bugüne dek sızıntılarla gündemden düşmeyen aygıtlarla ilgili günden güne yeni bir bilgi ortaya çıkıyor. Geçen hafta dizaynları aşikâr olan akıllı telefonların artık de pil özellikleri netleşti. Pekala Galaxy S23 modelleri pil performanslarıyla kullanıcıları mutlu edebilecek mi?

Galaxy S23 serisinin pil özellikleri ortaya çıktı

Bilindiği üzere Galaxy S23 serisinin şarj suratları geçtiğimiz haftalarda 3C bilgi tabanında ortaya çıktı. Buna nazaran aygıtlar maksimum 25W şarj hızlarını destekleyecekler. Hatta Galaxy S22 Ultra’nın 45W suratında şarj olduğu dikkate alındığında, devam modelinin neden bu türlü bir düşüşle kullanıcı karşısına çıkacağı da akıllarda soru işaretlerine neden oldu.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen birtakım kaynaklar yaklaşan Galaxy S23 serisinin pil kapasitelerini gözler önüne serdi. Buna nazaran serinin standart ve Plus modeli, seleflerine kıyasla 200 mAh daha büyük bir pille gelecek. Bu noktada S23 3.900 mAh ve S23 Plus 4.700 mAh‘lik bir bataryadan beslenecek.

Galaxy S23 Ultra‘ya geldiğimizde ise rastgele bir yükseltme görünmüyor. Çünkü son raporlara nazaran aygıt, selefiyle birebir 5.000 mAh‘lik bir bataryayla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Serinin çıkış tarihi konusunda da birçok sav kelam konusu. Çünkü Güney Koreli haber kuruluşu ET News  tarafından yayınlanan son rapora göre Galaxy S22 serisini şubat ayında vitrine çıkaran Samsung, yeni seriyi beklenenden daha erken tanıtmak için çalışmalara başladı.

Bilindiği üzere Samsung, Galaxy serisinin tanıtımı için çoklukla ocak ve şubat aylarını tercih ediyor. Fakat şirketin bilhassa iPhone 14 serisiyle ortadaki süreyi daha da kısaltarak premimum pazardaki hissesini teminat altına almak istediği tabir ediliyor. Bu nedenle Şubat 2023’te çıkış yapması beklenen yeni Galaxy modelleri, beklenenden daha erken tanıtılabilir.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom