Telefon

Samsung’un bütçe dostu modeli Galaxy A14’ün imajları sızdırıldı

Akıllı telefon dünyasının en değerli isimlerinden biri olan Samsung, yeni aygıtlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Son vakitlerde odak noktasını orta ve giriş segment modellere veren Güney Koreli teknoloji devi, hazır yakın vakitte tanıtılacak yeni bir amiral gemisi modeli yokken, bütçe dostu akıllı telefon arayışı içerisinde olan teknoloji meraklıları için yeni alternatifler üretmenin peşinde. Şirket tarafından bu maksada hizmet etmesi için üretilen en yeni model ise Galaxy A14 olacak.

Yeni akıllı telefonun şimdi ne vakit tanıtılacağı konusunda net bir bilgi yok. Hatta Galaxy A14’ün teknik özelliklerinden birçoğunu da şimdi öğrenebilmiş değiliz. Lakin ünlü duyum hesabı OnLeaks tarafından paylaşılan bilgilerden, Galaxy A14’ün nasıl bir dizayna sahip olacağını biliyoruz.

Samsung’un bütçe dostu modeli Galaxy A14’ün imajları sızdırıldı

Sızdırılan render imgelerine baktığımız vakit, Galaxy A14’ün art yüzeyinde 3’lü bir kamera kurulumunun yer aldığını, selfie kamerasının ise son vakitlerin tanınan tasarımı olan damla çentik formunda karşımıza çıktığını görüyoruz. Ayrıyeten Samsung, bu modelinde de 3,5mm jak girişi uygulamasını müdafaaya devam etmiş. Gelen bilgilere nazaran 6,8 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde bir ekranla karşımıza çıkacak olan telefonun gücünü hangi yonga setinden alacağı ise şimdilik bilinmiyor. Bununla birlikte telefonun görsellerinin sızdırılması, tanıtım tarihinin de yaklaştığını gösterdiği için, Galaxy A14’ün tüm özelliklerini öğrenmek için çok fazla beklememize gerek kalmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom