Telefon

Motorola Moto G72’nin özellikleri ortaya çıktı

Akıllı telefon dünyası rekabetin en ağır yaşandığı alanların başında geliyor. Kesimin doruğundaki iki ismin yeri tartışılmaz ki bunlar Samsung ve Apple. Bu isimlerden sonra ise Xiaomi ile Oppo’nun geldiğini söylemek yanlış olmaz. İşte dalın başka aktörlerinin gözü tam olarak bu iki Çinli şirketin koltuğunda. Bu isimlerden biri de Motorola.

Akıllı telefon evresinin başlamasıyla birlikte önemli bir bocalama periyoduna giren ve hatta bir periyot varlığını sonlandırarak Google şemsiyesi altına giren Motorola, daha sonra Çinli Lenovo tarafından satın alınmış ve bu atak sonrasında günden güne daha düzgün işler becermeye başlamıştı. Geçtiğimiz yılı son derece güzel bir formda geçiren Çin merkezli teknoloji devi asıl vurgunu ise bu yıl yaptı. Bugüne kadar pek çok yeni model ile karşımıza çıkan Motorola, büyük ihtimalle yılı 3 Kasım’da tanıtacağı Moto G72 modeliyle tamamlayacak.

Motorola Moto G72’nin özellikleri ortaya çıktı

Motorola Moto G72’nin tanıtımına daha bir ay kadar bir müddet olsa da, şimdiden telefonun özelliklerini öğrendiğimizi söyleyebiliriz. Buna nazaran aygıt karşımıza 6,55 inç büyüklüğünde OLED ekranla çıkacak. Gücünü MediaTek Helio G99 yonga setinden alması beklenen telefonda ayrıyeten 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ile 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı seçenekleri bulunacak.

Cihazın art yüzeyine baktığımız vakit burada bizleri 108MP + 8MP + 2MP’den oluşan üçlü bir yapının karşılayacağını göreceğiz. Telefonun ön yüzeyinde ise 16MP’lik tek bir kamera bulunacak. Motorola Moto G72’nin fiyatı konusunda şimdilik bir bilgi yok fakat aygıtın fiyat performans eseri olarak tanımlanmasını sağlayacak bir etiketle karşımıza çıkacağı iddia ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!