Telefon

Google Pixel 7 Pro, kamerasıyla tezli geliyor!

Akıllı telefon dünyasında Pixel serisiyle yer alan Google, serinin yedinci ailesini önümüzdeki günlerde piyasaya sürecek. Tanıtım aktifliği yaklaştıkça sızıntı bilgiler artmaya devam ediyor. Son olarak gelen sızıntılar, Pixel 7 Pro modelinin kamerasıyla ilgili. O denli ki model, bu bahiste üst seviye olacak üzere görünüyor.

Pixel 7 Pro kamerası, 5x optik yakınlaştırma sunacak

Google Pixel 7 serisiyle ilgili bugüne dek ortaya çıkan sızıntılar, serinin bir evvelki modeline kıyasla çok önemli değişimlerle gelmeyeceği istikametinde olsa da kimi değerli farklılıklar yer alacak. Google News Telegram kanalı, serideki modellerin özelliklerini listeledi. Buna nazaran Pixel 7 Pro kamerası, 5x optik ve 30x dijital yakınlaştırma sunacak.

Ayrıca listede yer alan özelliklere nazaran Pixel 7 Pro kamerası iPhone’da gördüğümüz Sinematik Modu’na misal bir özellik olan Movie Motion Blur modunu destekleyecek. Ek olarak daha âlâ makro çekimler için Macro Focus özelliği modelde yer alacak.

Pro modelinin art panelinde 48MP telefoto, 50MP geniş açılı ve 12MP ultra geniş açılı lenslerinin yer alması bekleniyor. Aygıtın ön kısmında da 10.8MP özçekim kamerası yer alacak. Aygıtın işlemci koltuğunda yer alan Tensor G2‘nin kamera performansını da arttırması bekleniyor.

Öte yandan Pixel 7 serisi, geçtiğimiz günlerde Amazon satış listelerinde görüntülendi. O denli ki listelenme, modellerin fiyatlarını bir nevi onayladı. Seri, Amazon ABD’nin satış listesinde 599,99 dolardan yer aldı. Listede yer almasına karşın üzerine tıklayıp satın almaya kalktığınızda kusur veriyor. Bu durumun nasıl bir kusur sonucu ortaya çıktığına dair şimdi bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!