Teknoloji

Youtube Premium abone olmayanlar bu özelliği kullanamayacak!

Youtube, Premium abonelik hizmetini 2018’de başlattı. Premium özellik sayesinde reklamsız görüntü izleme üzere bir çok özellik kullanıcılara sunuluyor. Lakin görüntü akışı devi bu durumu biraz daha değiştirebilir. İşte ayrıntılar.

Youtube Premium abone olmayanlar bu özelliği kullanamayacak!

Video akışı web sitesi, kullanıcılara premium planın bir kesimi olarak çeşitli özellikler sunuyor. YouTube abonelik hizmetinin göze çarpan özelliği, reklamsız kullanıcı tecrübesi. YouTube’un premium planına abone olan kullanıcılar, reklamlardan etkilenmeden görüntü izleyebilir ve müzik dinleyebilir. Premium aboneliği olmayanlar için görüntüler ortasında reklamlar çıkıyor. Daha fazla kullanıcıyı hizmetine abone olmaya ikna etmek için şirketin 4K görüntü oynatmayı premium bir özellik haline getirme planlarını test ettiği bildiriliyor.

Premium olmayan YouTube kullanıcıları şu anda içeriği mümkün olan en yüksek 4K çözünürlükte, ortada reklamlarla tüketebilir. Premium olmayan kullanıcılar için görüntü oynatma çözünürlüğünün yakında sınırlanması beklenen. Reddit gönderilerine nazaran, YouTube’un 4K görüntü oynatmayı premium bir özellik olarak test ettiği görüldü. Bahisle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı lakin şirket bunu premium özellik olarak geçirmeye karar verirse kullanıcıların YouTube’da 1440p’de reklamlı görüntüler izlemesi yahut reklamsız plana abone olması gerekecek.

Bugünlerde giderek daha fazla insanın 4K akıllı TV satın almasıyla, Alphabet’in sahibi olduğu şirket bu kullanıcıları Youtube birinci sınıf abonelerine dönüştürmeye çalışıyor olabilir. Premium plan, reklam olmamasının yanı sıra, kullanıcıların görüntü indirmesine, fotoğraf içinde fotoğraf özelliğiyle görüntü izlemesine ve YouTube Music’teki milyonlarca müziğe erişmesine imkan tanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!