Telefon

Motorola’dan fütüristik katlanabilir akıllı telefon konsepti!

Akıllı telefon dünyasında son periyotta katlanabilir modeller tanınan hale gelmeye başladı. Birçok akıllı telefon üreticisi bu alanda çalışmalarını sürdürüyor. Son yıllarda bölümde çıkışa geçen Motorola bu alanda birinci atağını yapmak üzere.

Motorola katlanabilir akıllı telefonu, Lenovo Tech World 2022’de tanıtıldı

Lenovo Tech World 2022 aktifliği kapsamında yeni Lenovo ve Motorola modelleri tanıtılıyor. Aktifliği Motorola katlanabilir akıllı telefon konsepti dikkatleri üzerine çekti. Şirketin, yuvarlanabilir akıllı telefon olarak tanıttığı model, bir bakıma uzayarak katlanıyor.

Motorola katlanabilir akıllı telefonu, ile ilgili şimdi detaylı bilgiler de elimize ulaşmış değil. Genişleyerek dikey olarak ortaya çıkan modelin  5 inçten 6,5 inç yüksekliğe kadar genişleyeceği belirtildi. Yeni konsept, Lenovo tarafından yayınlanan bir YouTube görüntüsünde gözler önüne serildi.

Motorola, aygıtın ismine dair bir açıklama yapmadı. Fakat kimi kaynaklar Moto Rolla ismine ağırlaşsa da cılız bir sav olarak görülüyor. Ek olarak aygıtın tarihi belirli değil lakin önümüzdeki birkaç yıl içinde gelmeyeceği düşünülüyor.

Öte yandan Motorola, kesimdeki ismini yine üst sıralara taşımak için teşebbüslerini hızlandırdı. Şirket bu bağlamda geçtiğimiz günlerde katlanabilir modeli Motorola Razr 2022 modelini duyurdu. Çin’de 865 euroya satılan katlanabilir telefon Avrupa’da 1.200 eurodan başlayan fiyat etiketlerine sahip olacak.

Peki siz tanıtılan Motorola katlanabilir akıllı telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Katlanabilir modeller sizce akıllı telefon dünyasının yeni yüzü olabilir mi? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!