Teknoloji

Nevi şahsına münhasır Orjinal Aston Martin Lagonda

Şık kama stili

Aston Martin Lagonda’nın keskin çizgileri, kavisli ön camı ve kama formundaki profili karakteristik özelliklerinden biridir. Alüminyum gövde panellerinin keskin çizgilerinin tamamı el imali ve harika bir biçimde elde törpülenmiştir. Alüminyum kaplamanın altındaki çelik ortasında bir keten katmanı daha vardır ve tüm gövde 23 kat cila ile elle ovulmuştur.

Büyük V8 motoru

Lagonda’nın devasa kaputunun altında 280 beygir gücü ve 360 ​​lb-ft torka sahip 5.3 litrelik bir V8 gaz motoru var. Series 1 Lagonda , beş ileri manuel yahut otomatik şanzımanlı. Seri 2, Seri 3 ve Seri 4 Lagonda’ların hepsinde ise Chrysler TorqueFlite üç vitesli otomatik şanzıman bulunuyor.

Zamanının ilerisinde yüksek teknolojili iç mekan

Aston Martin Lagonda Series 2, o vakte nazaran çok yüksek teknolojili bir iç yere sahip olarak piyasaya çıkmıştı. Klâsik analog enstrümanlar yerine eski katot ışınlı ekranları, tıpkı periyoda ilişkin başka üretim arabalarının yalnızca hayal edebileceği süslü düğmeleri ile içinde bulunduğu dünyanın dışından gelmiş üzereydi.

Lüks el işi tasarım

Aston Martin Lagonda’nın iç ve gösterge paneli özellikleri aracı özel kılan özelliklerinden. Aracın el imali kabini, gerçek deri ve ahşap paneller ve ince ince dokunmuş gri yün içeren tavan döşemesine sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!