Teknoloji

Nissan Juke fiyat listesi: Son fırsat

B-SUV dünyası günümüzde epeyce karışık. Çünkü bu segmente eklenen son araçlarla bir arada rekabet ziyadesiyle yükseldi. İşte kelamını ettiğimiz sınıfta rekabet halinde olan modellerden birisi de Nissan Juke.

Uzun vakittir birebir kasa yapısı ile yola devam eden model, 2020 yılında revize edilmiş ve yesyeni bir tasarım lisanına kavuşmuştu. Bu haliyle de beğeni toplayan Juke, artırımlardan etkilense de segmentinde yer alan öteki modellerine göre hala uygun sayılabilir.

Nissan Juke fiyat listesi: Son fırsat

Japonya merkezli otomotiv devi Nissan, modelin satışlarını yükseltmek açısından geniş sayılabilecek bir donanım listesi ile karşımıza çıkıyor. Bu listenin giriş paketinde Tekna olarak isimlendirilen bir donanım var.

Bu noktada ise iki farklı Tekna kelam konusu: Bunlardan birincisi düz vites olanı, başkası ise otomatik versiyonu. Firma manuel vitesli versiyonun fiyatını 641.300 TL olarak belirlerken, otomatik seçenek için 735.000 TL’lik bir fiyat etiketi koymuş.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi