Telefon

Nova 10 serisi Türkiye fiyatlarıyla şaşırttı

Teknoloji dünyasının en kıymetli markalarından biriyken, Amerika Birleşik Devletleri tarafından uygulanan ambargo sonrasında güç duruma düşen Huawei, bugünlerde yavaş yavaş tekrar ayağa kalkmaya başladı. Şirketin geleceği için bir oldukça ümit bağladığı ve Avrupa’da da satacak olması nedeniyle Çin’den sonra Türkiye’de de tanıtım tertibi düzenlediği Nova 10 ailesi, sahiden de fiyat performans olarak epeyce ülkü bir seriye benziyor.

Çinli şirket tarafından hem daha evvel Çin’de gerçekleştirilen hem de dün Türkiye’de tertip edilen aktiflikte gördüğümüz üzere yeni Nova serisi, Nova 10, Nova 10 Pro ve Nova SE modellerinden oluşuyor. Şirketin bu aygıtlar ortasında bilhassa Nova 10 ve Nova 10 Pro’ya bir epey güvendiğinin altını çizelim. Pekala bilhassa serinin en güçlü modeli olan Nova 10 Pro ne üzere özelliklere sahip?

Nova 10 serisi Türkiye fiyatlarıyla şaşırttı

Yeni modele baktığımız vakit bizleri ön yüzeyde 6,78 inç büyüklüğünde ve 1200 x 2652 piksel çözünürlüğünde OLED ekran karşılıyor. Bu ekranın çabucak üzerinde bulunan selfie kamerası ise 60MP’lik çözünürlüğü ile adeta dosta düşmana meydan okuyor. Aygıtın art yüzeyine baktığımız vakit burada ise 50MP + 8MP + 2MP’lik üçlü bir kamera kurgusunu görüyoruz.

Gücünü Snapdragon 778G 4G yonga setinden alan Huawei Nova 10 Pro, 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçeneklerine sahip. Son olarak telefonun ön siparişe özel olarak 16.999-TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/