Teknoloji

O ülkenin, kripto kışına karşın %125 arttı!

Kripto para piyasası kaos içinde, Bitcoin ( BTC ) üzere varlıklar son aylarda kıymetli düşüşler kaydetti, bu muhtemelen Amerikalılar ortasındaki yatırım eğilimini etkileyebilecek bir faktör. Bununla birlikte, dijital varlıklar güçlü bir iktisat ve sert düzenlemeler tehdidiyle gölgelenen bir ortamda faaliyet gösterdiğinden, belgisiz geleceğe karşın kesime dahil olmayı seçen yatırımcıların sayısı artıyor.

O ülkenin, kripto kışına karşın %125 arttı!

Veriler , 2022 yaz dönemi itibariyle Amerikalıların %18’inin farklı kripto para ünitelerine yatırım yaptığını gösteriyor. Sayı, 2020 yazında kripto alanında payı olan Amerikalıların %8’lik hissesinden %125’lik bir büyümeyi temsil ediyor.

2022 yazına kadar, Amerikalıların %15’inin hala kripto para ünitelerine yatırım yapma planları vardı ve bu da piyasadaki düşüşe karşın dala olan inancı vurguluyor. Bedel, 2020 yazında kripto para ünitelerine girme niyetini tabir eden Amerikalıların %11’inden yaklaşık %36,36’lık bir büyümeyi temsil ediyor.

Amerikalıların kripto yatırımlarına ait bilgiler, 18 ila 64 yaşları ortasındaki 1000’den fazla ABD’li yetişkinin görüşlerini örnekleyen Statista Küresel Tüketici Anketi’nden alınmıştır.

Yatırımcılar kripto kışını görmezden geliyor

İlginç bir formda, Amerikalıların genişleyen ayı piyasaları ortasında kriptoya artan ilgisi, fiyat düşüşünün daha fazla insanı çekmediği tarihi eğilimlere kısmen aksi düşüyor.

Aynı vakitte, son aylarda dal, makus şöhretli Terra ( LUNA ) ekosistem çöküşünün merkeze alınmasıyla dolandırıcılık olaylarıyla sarsıldı ve çöküş , kripto oynaklığını hafifletmeye yardımcı olmak için daha fazla yatırımcı sabit paralara yöneldiğinde meydana geldi.

Özellikle büyüme, kelam konusu yatırımcıların oynaklığı sindirebileceğini gösteriyor. Bu cins yatırımcılar, kriptonun hala gelişmekte olan bir varlık sınıfı ve genel finans kesimi üzerindeki tesiri şimdi tam olarak bilinmeyen bir teknoloji olduğunu anlıyorlar. Bu doğrultuda, birtakım yatırımcılar kısa vadeli fiyat oynaklığını görmezden gelmeyi ve gelecekteki potansiyel büyümeye odaklanmayı tercih ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/