Teknoloji

OnePlus, monitör dalına tezli giriyor! “Oyunu değiştirme zamanı”

Android tarafında orta-üst segment ve amiral gemisi telefonları ile tanınan OnePlus, monitör dünyasına adım atıyor. Telefonlarında kullandığı ekran panelleri kullanıcılar tarafından genel manada olumlu karşılanan şirket, artık ise oyunculara yönelik ekranlar yapmaya hazırlanıyor. Karşınızda OnePlus’ın yeni oyuncu monitörleri.

OnePlus yeni monitörlerinde iddialı!

Yeni monitörleri ile ilgili birtakım tanıtım görselleri paylaşan OnePlus, bu eserleri ile bölümü değiştireceğini vurguluyor. Firmanın birinci monitör denemeleri olan bu iki modelin elimizde şimdilik sırf 4 adet görseli bulunuyor.

OnePlus’ın bu yeni monitörlerinin isimleri X27 ve E24 olacak. Her iki model de oyunculara yönelik özellikler ile gelecek. OnePlus’ın argümanı X27 modelinin birinci sınıf segmentte olduğu, ayrıyeten monitörün oyuncular, iş dünyasındaki kullanıcılar ve gündelik kullanım emelli satın almayı düşünenler de olmak üzere bir çok kısma hitap ettiği istikametinde. Hasılı şirket, X27 modelinin çok istikametli olduğunu belirtiyor.

OnePlus E24, uygun fiyatlı olacak!

Şirket, X27 modelindeki üzere E24 modelinin de çok taraflılık tarafını vurguluyor. Monitör hakkında “bir dizi üst düzey özellik sunan orta sınıf bir ürün” açıklamasını yapan OnePlus, ayrıyeten E24’ün kolaylıkla erişilebilecek formda fiyatlandırılacağını belirtiyor. Son olarak her iki modelin de 165Hz tazeleme suratına ve 1ms reaksiyon mühletine sahip olacağı iddia ediliyor.

Panel çözünürlüğü, renk hacmi yahut ilişki seçenekleri de dahil olmak üzere OnePlus, her iki aygıt hakkında da ekran boyutları ve hangi bölümdeki kullanıcılara hitap edeceği dışında rastgele bir bilgi paylaşmadı.

Şirket, iki yeni monitör modelini 12 Aralık tarihinde Hindistan’da piyasaya sürecek. Pekala siz bu monitörler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce OnePlus, bölümdeki rekabeti kızıştırabilir mi? Niyetlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al