Telefon

Oppo A77s resmilleşiyor! işte tüm ayrıntılar

Oppo, Haziran ayında A77 5G’yi piyasaya sürdü ve Ağustos ayında yeni bir 4G versiyonu ile takip etti. Bugün Oppo, Oppo A77s olarak isimlendirilen A77 serisine üçüncü üyeyi de ekledi.

Oppo A77s resmilleşiyor! işte tüm detaylar

Oppo A77s, Snapdragon 680 yonga seti tarafından destekleniyor ve kutudan Android 12 tabanlı ColorOS 12.1 ile çıkıyor. Dahili 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip. Akıllı telefon, 1 TB’a kadar depolama genişletmesi için bir microSD kart yuvasına sahipken, RAM, ahizenin dahili depolaması kullanılarak sanal olarak 5 GB genişletilebilir.

A77s, 6.56″ 90Hz HD+ çözünürlüklü LCD ekran etrafında inşa edilmiş. Panda Glass tarafından korunmakta ve 600 nit’lik bir zirve parlaklığa sahip.. Akıllı telefonun art paneli, bizim de kullandığımız Fiberglas-Deri Dizaynını sergiliyor. F21 Pro 4G de dahil olmak üzere öteki birkaç Oppo akıllı telefonunda daha evvel görmüştük lakin bunu sırf Sunset Orange sürümüyle elde etmemiz münkün olacak.

Snapdragon 680 ile çalışan akıllı telefon üç kamerayla birlikte gelecek, ön tarafta 8MP selfie kamera, geride 50MP birincil kamera ve 2MP monokrom ünite. A77s ayrıyeten yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya, 3,5 mm kulaklık jakına ve Dirac Sesli Çift Ultra Lineer Stereo Hoparlöre sahip. Ayrıyeten IP54 toz ve su direncine sahip, lakin 5G ilişkisi elde etmiyoryz. Oppo A77s, bir USB-C irtibat noktası üzerinden 33W’a kadar şarj edilen 5.000 mAh pil ile geliyor. Tüm bunlar size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Oppo A77s’in Oppo A77 4G’nin farklı bir çip ve daha fazla RAM’e sahip bir versiyonu olması olabilir.

Oppo A77s Sunset Orange ve Starry Black renklerinde geliyor ve Tayland’da çevrimiçi perakendeciler aracılığıyla 8.999 THB’ye (241 $/242 €) satılacak. Öteki pazarlarda bulunabilirliği hakkında bir haber yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!