Telefon

Oppo A77s’in tasarımı ve tüm özellikleri aşikâr oldu!

Oppo, Haziran ayında A77 5G‘yi tanıttı ve Ağustos ayında yeni bir 4G versiyonu da bu aygıtı takip etti. Artık bu aygıtlara, dizaynını ve özelliklerini ortaya koyan ve bir posterde yer alan A77’lerin yakında katılması bekleniyor.

Oppo A77s’in tasarımı ve tüm özellikleri belirli oldu!

Oppo A77s, A77 4G’nin farklı bir çipe (Snapdragon 680) ve daha fazla RAM’e (8GB) sahip bir versiyonu olacak. A77’ler Gök Mavisi ve Yıldızlı Siyah renklerinde gelecek, lakin Fiberglas-Deri Dizaynlı bir Sunset Orange versiyonunun olup olmayacağı muhakkak değil. Oppo’dan A77’ler hakkında şimdi bir açıklama yok, lakin akıllı telefon bir ay evvel Tayland, Hindistan ve Avrupa Birliği yetkilileri tarafından onaylandı, bu nedenle her an resmi hale gelebilir.

Fiyat performans aygıtlarını sunmasıyla bilinen OPPO bu kapsamda yeni aygıtlarını tanıtmaya devam ediyor. Özellikleri ile öne çıkan ve kullanıcılarını tatmin eden aygıtlar ile tanınan şirket yeni telefonuyla da kullanıcıları şad edecek diyebiliriz. Aygıtın şimdi bulunabilirlik ya da fiyat ayrıntıları üzere bilgiler mevcut değil fakat kısa müddette bir çok özellik ile birlikte daha fazla ayrıntı da lansmandan evvel sızdırılacaktır. Özelliklerin kendinden kelam ettirmesinin artmasıyla birlikte aygıtın lansmanının da yakın olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!