Telefon

Samsung Galaxy A52 kullanıcıları dikkat!

Samsung, One UI 5 beta sürümünü bugün daha da genişletti. Güney Koreli teknoloji devi her ne kadar güncellemelerini sunmada hayli süratli davransa da hala yavaş kaldığı söylenebilir. Bu kapsamda beta sürüm de aslında hala sonlu bölgelerde mevcut.

Samsung Galaxy A52 kullanıcıları dikkat!

Beta programının Samsung’un amiral gemilerinin son birkaç jenerasyonunda kullanıma sunulmasının akabinde, yazılım artık şirketin en çok satan aygıtları olan Galaxy A5x’e gidiyor ve Hindistan’da Galaxy A52 ile başlıyor. Hindistan’dan satın aldığınız bir Galaxy A52’niz varsa, One UI 5 beta sürümünü edinmek için Samsung Üyeleri uygulamasına gereksiniminiz olacak.

Uygulamaya girdikten sonra, en üstte görünecek olan büyük “One UI Beta Program” başlığına dokunmanız kâfi. Bilgilerinizi girdikten sonra, kayıt tamamlandıktan birkaç saat sonra yahut en fazla birkaç gün içinde kablosuz yazılım güncellemesi olarak beta sürümünü almayı bekleyebilirsiniz. O andan itibaren, sonraki beta sürümlerinin yanı sıra Android 13 güncellemesine dayalı son One UI 5’i ve kablosuz güncellemeleri alacaksınız. Natürel ki, kelam konusu Galaxy A52 tek akıllı telefonunuzsa biraz dikkatli olmalısınız – sonuçta bu bir beta sürümü, yani birtakım yanlışlar meydana gelebilir. Bu sebeple aygıtınızı kesinlikle yedeklemeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!